Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék férfiasabb?

Hogyan lehetnék férfiasabb?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. A szüleim 9,5 éve elváltak, az anyám nevelt fel. Nagyon sokszor néznek új társaságban femininnek/melegnek, ami iszonyatosan rossz. Vékony vagyok, 180 centi és 54 kiló. Szeptember óta járok konditerembe személyi edzővel, ami már javított rajtam. Viszonylag magas hangom van, pedig pont a magas, vékony embereknek szokott mélyebb lenni. A hajam hosszúkás, nagyon hülyén nézek ki rövid hajjal. Szemüveges vagyok. Szerintem és mások szerint is jól nézek ki. Hogyan lehetnék férfiasabb? Gondoltam rá, hogy szedek tesztoszteron hormont, az milyen vénnyel váltható ki? Tipp vagy akármi?

Előre is köszi 15,5/F



2016. ápr. 19. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
15 éves vagy. Be is szarnék, ha férfias lennél:D
2016. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván nem úgy mint egy negyvenes macsó, de a koromhoz képest:D
2016. ápr. 19. 14:52
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
15 évesek között nincsenek férfiak. Majd megérsz idővel.
2016. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Egyél meg egy tehenet.
2016. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A tesztoszteront, meg egyéb homonkészítményeket felejtsd el!!!

Amúgy jól csinálod, eljársz konditerembe edzeni.

Keress egy jobb fodrászt a jelenleginél, talán frizurával is lehet segíteni. De igazuk van az előttem szólóknak, 15 évesen ne várd, hogy férfi kinézeted legyen. Folytasd az edzéseket, és türelem! Csettintésre ez nem megy...

2016. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, az eddigi válaszokat, ha kell küldhetek képet privátban
2016. ápr. 19. 15:06
 7/13 anonim ***** válasza:
jöhet
2016. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
régen én is éreztem így talán tudok valami tanácsot is adni :)
2016. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet a kép. Kíváncsivá tettél.

Amúgy szétnézve a te korosztályodban, egy 14-15-16 éves fiút se mondanék férfiasnak. Mindegyikőtök vékonyka, vékonyka hanggal, kicsit meleg beütéssel. De majd pár év múlva beindul a fejlődésetek. Ismertem egy fiút, aki olyan kis melegnek nézett ki 15 évesen, mint egy lány. Most meg, 23 évesen olyan álom férfi, hogy agyam eldobtam, amikor megláttam :D

2016. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A férfiasságon inkább 19-20 évesen aggódj,ha akkor is kisfiúsan nézel ki vékony hanggal ott gondolkozz el ezen,de biztos vagyok benne hogy férfiasabb leszel ,mert edzel,férfiasabb fizikumod lesz ha izmosabb leszel,és a nehéz súlyzós edzés tesztoszteront termel,ezáltal még a hang is mélyülhet kicsit
2016. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!