Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bunkóság egy férfinak megjegye...

Bunkóság egy férfinak megjegyezni hangosan, hogy egy nő milyen sokat fogyott? Pozitív értelemben

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hehe... :)

Szerintem nem, sőt inkább a kemény munka eredményeképp dicséret is lehet(ne). Nőknél viszont, mint tudjuk, a súly halálos téma (s mint ilyenért, azonnal gyilkolnak, kegyelmet nem ismerve). :)

2012. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most akkor mi tévő legyen az ember? Ha megjegyzem, lehet, hogy elevenre tapintok, ha nem, lehet azt hiszi, fel sem tűnik :S :D
2012. jún. 9. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez _tipikusan_ nyuszika meg a sapkájának esete. :)

Szerintem mondd meg nyugodtan, ha normális nő, bóknak veszi.

2012. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem anorex és tudod,hogy sportol,akkor nyugodtan mondhatod.
2012. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de akkor már egyszerűbb ha ezt kérdezed,ha mimóza-hűha,te edzel?
2012. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ha egy ismerősömön, akivel minimum beszélgetőviszonyban vagyok, azt látom, hogy fogyott, mindig megjegyzem neki, és ez jól is esik nekik, megköszönik, és látszik rajtunk, hogy örülnek, hogy más is észreveszi. Szerintem nyugodtan mondd!

Aki ebből is azt hozza ki, hogy "ezek szerint eddig kövér voltam?!", azt képen kell röhögni, de komolyan. :)

2012. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!