Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma már szoktak ugyanúgy...

Ma már szoktak ugyanúgy férfiak is "sminkelni?

Figyelt kérdés
A kisebb arc bőrhibákat eltüntetni ? vagy annyira nem jellemző? Lányok nézik hogy milyen sima az arca egy férfinak?
2016. aug. 11. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Igen, a ferfiak is most mar festik kormuket, ruzsozzak magukat, alapozot, sminket hasznalnak. Persze csak addig amig agyon nem verik oket az utcan.
2016. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 $$$$$ ***** válasza:
49%

Hát persze. Én pl amikor motorozni vagy úszni megyek vízálló szempila spirált meg sminket használok hogy el ne mosódjon a sminkem XD .

Na jó a viccet fèlretéve a normális férfiak nem sminkelnek. Tehát én se és egy ismerősöm se...

2016. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tévébe, fellépésre, death metál zenekarok tagjai 😀
2016. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a nagy részük nem.

de van sok pasi aki szedeti a szemöldökét(hogy ne érjen össze) és van aki bőrhibákra rak korrektort. vagy fotózás előtt mattító púdert.

engem nem zavar, a lényeg,hogy mindenki jól érezze magát a bőrében.

2016. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan borotválkozás utáni arcszeszek (pl. annak a cégnek a termékei, amelyek nem boltban kaphatók, hanem terjesztői hálózat által), amelyekbe belecsempésztek különböző kozmetikai adalékokat, pl. ránctalanítót vagy bőrradírt, mittudomén mit... Szóval akinek annyira sima az arca, az lehet, hogy olyat használ... Én pl. csak véletlenül vettem ezt észre, mert egyszer kaptam ilyet születésnapomra és akkor láttam mit művel... Egyébként elég durván ütős a lányok körében, plusz szerintem van amelyikben valami feromon is van, mert elég agresszíven vonzza a csajokat. Egyik nap 18 csaj próbált leszedni a lábamról, eddig ez a rekordom... De csak néha használom, spórolok vele mert nem olcsó...
2016. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szexis. Legalább tudom, hogy nem homofób és nem törékeny a férfiassága.
2016. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is igényességre vall, bár nekem mindig tetszett, ha valaki metroszexuális, vagy valami hasonló.:D
2016. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!