Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves kortól kezdtétek...

Hány éves kortól kezdtétek magatokat sminkelni? Vagy hány éves kortól ciki, ha nem? Mit szóltak a szülők a sminkelésetekhez?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 20:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem kezdtdem el sminkelni, nagyon sminkcuccaim sincsenek.

Olyan nincs, hogy ciki az, ha nem sminkelsz. Max az idiótáknál, de azok véleménye meg kit érdekel?

Fiatalon szép a bőr, hülyeség lenne a mindennapi sminkkel szétcseszni.

2016. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem,mert neten mindenütt azt olvasom,hogy minden tini (16 év és 26 között) sminkeli magát,és ciki az,ha nem sminkeled magad. De örülök,hogy nem vagyok egyedül,mert én ugyan 13 vagyok,de nekem már minden osztálytársam sminkeli magát,persze csak otthon. De én nem. Még a legszerényebb barátom is. Én nem akarom magam sose sminkelni
2016. júl. 14. 20:10
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves voltam iszonyat problémás borrel szerintem nem érdemes siettetni ezt. olyan , hogy ciki szerintem nincs ha szép a borod akkor meg amugy is minek :)
2016. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%

Normális nő ismerőseim sose kezdtél.

Legfiatalabb 18, legidősebb 70.

Ciki, ésszerűtlen egy verziója.

2016. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon ronda a bőröm. Igazából aki rajtam van,az mind ronda,még a szemem is. A pattanásaimat elvakartam,és 1 év után is meglátszódnak,olyan 6 db folt
2016. júl. 14. 20:12
 6/29 anonim ***** válasza:
20%

Mint szulo, tiltottam, amig lehetett.

Mint ferfi utalom a vegtelensegig.

Egy fiatal lany ugy szep ahogy van, termeszetesen. A vegyszerek amit magara ken, nem szepitik meg. A mosolya es a viselkedese teszi szeppe es vonzova.

Szerintem azt tanulmanyozd, milyen viselkedes "all jol neked". Gyakorold a mosolygast. Sokkal olcsobb es szebb a felkent vegysereknel.

Szagold meg a szemfesteked! Most a cipokremet (a boxot)! 30 eve nem volt kulonbseg kozte :)

2016. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Xd,aki helyett aMi
2016. júl. 14. 20:13
 8/29 A kérdező kommentje:
Hát,sajnos a mosolyom is ramaty): nem szeretek mosolyogni,nagyon melankolikus vagyok, és ha mosolygok,mindig takarom a fogaim,mert nagyon elállóak,és akármit teszek,mondig minimálisan sárgák
2016. júl. 14. 20:15
 9/29 anonim ***** válasza:
44%
12/F
2016. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 13-14 évesen kezdtem magam, de csak szemspirállal. Aztán 16 évesen, mikor 9.-es lettem, elkezdtem szemceruzát használni, de ma már azt se használok, csak minimális szemhéjpúdert meg szemspirált. De ezt is csak kivételes alkalmakkor, az iskolába már egy éve egyáltalán nem mentem sminkkel, pedig 19 leszek :D

Szerintem nincs olyan, hogy ciki, ha nem sminkeled magad...Sőt, szerintem inkább pont az a röhejes, mikor egy csajnak a reggeli készülődés is 2 órahossza, mert annyi időbe telik felkenni magára az 5000 féle alapozóját, meg árnyékoló-orrvékonyitó bizb4szát, meg műszempilláját, meg a 4 féle szemhéjpúderét, meg megrajzolni a szemöldökét..Aztán lemossa magáról a vakolatot és mintha az előző, sminkes önmagának az elcseszett, genetikai hulladék ikertestvére lenne. Még ha alapból nem is csúnya, csak az agyonsminkelt, tökéletesre mázolt képe után az igazi arca tök hülyén fest..

Szóval szerintem ezért is jobb, ha nem használ sok sminket valaki, mert ha pl. megtetszel egy fiúnak, tudod, hogy tényleg te tetszel neki, nem az a valami, amivé sminkelted magad.

Meg igaz, hogy nekem nem olyan gáz a bőröm, de nem tudnám elképzelni azt, hogy tele van ragyákkal az arcom és ezért minden nap magamra kenek fél tubus alapozót meg egy kiló púdert...Egész nap attól rettegnék, hogy pl. leizzadom a hőségben, vagy ivás közben a szám körül lejön xDDD

És egyébként szerintem a pattanások meg a pattanások utána hegek messze nem olyan szégyellni valóak és gusztustalanok, mint amilyennek egyesek beállitják őket, aki alapból szép vagy jóképű, azon a pattanások se rontanak sokat. Én simán összejönnék olyan fiúval, aki tele van pattanásokkal, ha az arcvonásai tetszenének meg az arcát leszámitva ápolt lenne.

2016. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!