Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mi a jó abban, ha...

Lányok, mi a jó abban, ha megbeszéltek valakivel egy találkozót és nem mentek el? Hogy kamu számot adtok meg, az emailre meg nem válaszoltok utána? Fiúk, miért jó lánynak kiadni magatokat és ugyanezt csinálni?

Figyelt kérdés
Most komolyan, mi a jó abban, hogy hülyét csináltok másokból? Elsősorban az anotalkra és társaira gondolok.

2016. aug. 11. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ezt én is szeretném tudni, bár tartok tőle, hogy lányok csinálják ezeket, szeretnek szórakozni a magányos srácokkal... Undoritóak...
2016. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Feltételezem valaki ezt csinálta veled.


Velem is már elöfordult, retenttö bosztantó.

Amúgy a kérdésedet már meg is válaszoltad, ebben csak az jó ha hülyét tudsz csinálni valakiböl, amugy semmi.

Vagy élvezik hogy még ezek után is probálkoznak náluk.

2016. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert sok az unatkozo, ennyire egyszeru! Ezen ne akadj ki, es ne vedd oket komolyan! Arctalanul, nevtelenul mindenki felszabadultan, gatlastalanul tud hazudni, semmi kovetkezmenye. Erre jo! Feszultseg levezetes, illetve vannak perverzek, akik pl noknek adjak ki magukat, majd arra maszturbalnak, hogy te rajuk gerjedsz. Az exemrol is ez derult ki, noi kepekkel es noi nevvel hapsikkal chatelt, aztan webcamon nezte, ahogy a hapsi kiveri, kozben o is! Ekozben a masik pasi azt hitte, hogy egy 19 eves lany ir neki es nezi vegig, ahogy kiveri. Kozben az exem volt! Azt hitte, nem vagyok otthon, hanem hazamentem a szuleimhez, csak elaludtam delutan a masik szobaban es ezt o nem vette eszre, beult a gep ele es nekiallt chatelni. Felebredtem este, megyek at a szobaba es azt latom, hogy maszturbal arra, hogy egy masik hapsi webcamon at mutogatja, ahogy kiveri (nyilvan arc nelkul). Na! Szoval ovatosan! ;)
2016. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Anotalkon talalkozot beszeltel meg es el is memtel? LOL Ott mindenki troll :DD
2016. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Takarodj mar a rinyalasoddal
2016. aug. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te miért állsz le ilyenekkel? Egy értelmes ember kb a második mondatnál rárön, hogy milyen nemű az illető.
2016. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!