Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Felkeresett a vougue modellügy...

Sims kérdése:

Felkeresett a vougue modellügynökség a tanfolyamukkal ami 180 ezer ft és utána kapnák munkákat. Kamu dolog vagy sem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrét munkát nem neveztek meg, valószínüleg az lesz, mint más ügynökségeknél, hogy fizetsz, készítenek neked portfóliót stb, és aztán hostess munkákra fognak téged kiadni ilyen olyan rendezvényeken. Nem hidd rögtön, hogy majd most az első repülővel utazol ki Párizsba meg Milánóba divatozni :) De ha küldesz az arcodról egy képet, meg tudom mondani neked, hogy mekkora esélyed van vagy egyáltalán komolyan gondolták-e, mert én már dolgoztam több ügynökségnél is, úgyh van némi tapasztalaltom.
2016. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy átverés, minden az ahol te fizetsz azért hogy azután dolgozhass... ilyen nincs.
2016. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
KAMU elvégre ha azt akarják hogy modellkedj akkor ingyen megcsinálják vagy nem isvkell portfolio visznek repülővel szóval ne dőlj be
2016. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Anunimusz2002 ***** válasza:
100%

Ha komoly lenne az ügynökség,és tényleg megtetszenél nekik akkor nem kérnének pénzt.

Csak le akarnak húzni.

Jegyezd meg jól :D

Az igazi modellügynökségek nem kérnek pénzt,hanem ők finanszíroznak minden. c:

2016. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, dolgoztam ilyen helyen.
2016. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dr.tudor válaszol válasza:
Én mint laikus, elmondom hogy akinek nincs saját indulótőkéje, annak manager re van (menedzsere) van, aki felkarolja anyagilag mindenhogy, de szerződést kell kötni vele, hohy mely bevételeidnek mennyi százalékát kapja meg. Mivel fingod nincs a modellkedésről ezért meg kéne tanulnod. A tanulás tanfolyam nincs ingyen. Még olcsó is. Nézd meg egy B kategóriás jogsi tanfolyam mennyibe kerül??? Vagy egy C E !!! teherautó pótkocsi nemzetközi 500 ezer Ft. Akkor örülj hogy a tied vsak ennyi. Kérdezd meg azért
2016. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dr.tudor válaszol válasza:
50%
Kérdezd meg azért hogy ezzel a tanfolyammal nyíregyházán felléphetsz a művelődési házban?
2016. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jól ismert átverés.
2016. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az átverések minden elemét hordozza.
2016. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én erre már csak azt tudom mondani, hogy akit sikerül bepalizni, az meg is érdemli..milliószor el lett mondva, hogy IGAZI, KOMOLY ügynökségek NEM kérnek pénzt semmiért, és csak h tudd: nincs is olyan hogy modelltanfolyam. :D Aki komolyan gondolja, az nem kér pénzt pl: a tesztfotózások, személyi edzések után sem. Nekem elhiheted, modell vagyok. :)

De ha mindezek ellenére te mégis úgy gondolod hogy megéri, akkor csináld. :)

2016. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!