Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha így jársz, utána mi van?...

Ha így jársz, utána mi van? Jóvá tudod tetetni az ilyen kaja-átverést, vagy erre csak "pénztártól való távozás után. "-t fog mondani a kereskedő?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 20. 07:32
 1/6 A kérdező kommentje:
"pénztártól való távozás után..."-t akartam írni, nem értem miért cs€szte el az oldal...
2016. ápr. 20. 07:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vissza kell vinni. A pénztártól való távozás a visszajáró pénzre vonatkozik, ha ott nem számoltad meg rendesen, már nem mehetsz vissza, hogy Mancika 5 ezerrel kevesebbet adott vissza, az nem ellenőrizhető.


A hibás árut viszont visszaviheted a nyugtával, és kérheted a cseréjét vagy az árát vissza. A kereskedők többsége vissza is adja, mert tudja, hogy ha kekeckedik, az életben nem lát többet. Legfeljebb a beszállítónak nem fizeti ki a rossz árut később.

2016. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan árukkal nem sokat lehet tenni, ahol pl a citrom hßeja avstag - mert azt senki nem tudhatja elöre.
2016. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát, a citromon max röhögtem volna egy jót, ha az enyém lett volna, na de az a sonkás szendvics, na az kiverné a biztosítékot sztem nagyon sokunknál...
2016. ápr. 20. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

"Vissza kell vinni. A pénztártól való távozás a visszajáró pénzre vonatkozik, ha ott nem számoltad meg rendesen, már nem mehetsz vissza, hogy Mancika 5 ezerrel kevesebbet adott vissza, az nem ellenőrizhető. "


meg a lószart...nem törvényes ilyet kiírni és amúgy már 18 éve pénztáros koromban is le lehetett ellenőrizni, akkor szerinted az online épek korában nem lehet?

2016. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
*gépek
2016. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!