Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hirdeti magát nyilvánosa...

Miért hirdeti magát nyilvánosan csábos tekintettel, kirívó képekkel a szép nő, ha nem a parasztvakítás és a gazdagok felé tárulkozás a célja? Ki kérte ezt? Egyszerűbben nem tudja magát mutatni a világnak?

Figyelt kérdés
Nézzetek meg a facebookon A Barátok közt szereplője K.Ram 2. és 3. profilképét.Ez micsoda? Miért van ilyen képre szükség? Vagy rengeteg nő facebookos adatlapját, ahol nem létező, ábrándozás alapjául vélt tengerpartos képeket és ferrarikat posztolnak. Ezek a nők nem akarnak összeállni a gyárimunkással. Viszont azok nézik meg legtöbben ezeket a képeket. A Barátok közt sem gazdag férfiak nézik mert azoknak nincs idejük. A barátok közt nézettségét is sem a felső tízezer adja amiből a fennt nevezett hölgynek sikere van. Ez kinek jó és miért? Továbbá miért raknak ki fenenekes, melles, kéretés alapúő képeket a nők ha úgy gondolják hogy ők az elitekhez tartoznak és mindenki másnak ez tabu? Miért nem az elitek felé próbálnak nyitni és azoknak küldözgetni a képüket? Vagy ha ez nem egyszerű és nem tudnak összeállni akárkivel miért nem fogadják el azt ami éppen van? Akár a gyári munkás és bmw helyett a lada samarát?
2016. aug. 12. 12:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, esküszöm, már hiányoztál. Volt az a 30+ oldalas kérdésed után még valami? :D A bombanő meg az írásod alapján rögtön felismerlek. És még két fiókod is van, bravó. Nem a nőkkel van a baj, meg a társadalommal, hanem veled. Nem azért vagy selejt, mert átlagos a kinézeted, vagy mert gyári munkás vagy, hanem mert ilyen betegesen viszonyulsz a nőkhöz is meg mindenki máshoz is. Ha ennyire zavar, hogy nem állnak veled szóba, közben meg tudod mit akarnak, akkor miért nem teszel érte, hogy a szerinted elvártaknak megfelelj? Sokáig egyedül voltam, mert egyszerűen nem volt igényem senkire sem, aztán tavaly megismertem véletlenül valakit, aki olyan, mint én, így egy éve boldog párkapcsolatban élünk. És mondok valamit: az én ligámban játszik. Főleg emberileg. Anyagilag én vagyok az erősebb, de ez mit számít? ;) És mellé még bombanőnek is tartanak, ami nem a külsőmnek köszönhető, hanem a belsőmnek elsősorban. ;)
2016. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
89%

Szabad országban élünk. Saját magadnak csinálod a problémákat, mert SENKIT nem zavar az égvilágon, a celebek hány fotót töltenek fel. Más leszarja, te problémázol rajta. Ez innentől kezdve csak a te bajod.

A sok felszínes kommentedre meg nem is reagálnék, kár koptatni a klaviatúrát. Sajnállak csak...

2016. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Sajnálhatod magadat is. A felszínesség nem egy ilyen kiírásnál kezdődik, hanem annál amikor feljön ide a bombanő és tagad mindent miközben világos hogy rossz a lelke. Ha ez nem lenne igaz amit írok már megoldódott volna a probléma. Utolsó elötti: Ez csak hablaty. Bizonyítani nem lehet de nekem elég kimenni az utcára. Pont erről szól a komment. Te a tested kinézetén kívül mit teszel azért, hogy neked tetsző párod legyen? Semmit! Mert első szóra megkaphatsz több embert ha jól nézel ki. Én is jól nézek ki, de már nem a férfi választ. te ugynaolyan hús-vár ember vagy mint én, na itt jön be a társadalmi probléma. Hogy a nő ossza le a lapokat és teszi ki az elvárásokat pedig semmivel nincs több joga mint egy férfinak. Itt vannak a bajok ezért kellene visszaállítani a kommunizmust hogy ne tudjál dönteni és ne legyen szavad és beleszólásod semmibe. Hogy örülj ha egyáltalán tetőt kapsz a fejed fölé és akkor lesz tisztelete a gyárimunkásnak is.
2016. aug. 20. 12:48
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Neked soha nem lesz tiszteleted, mert nem vagy emberi lény. Undorító vagy, gusztustalan, csak bőgni tudsz, mint egy kislány.


Soha senkinek nem fogsz kelleni. Bár eljönne a nap, amikor rájössz, hogy neked ennyi. És nincs tovább. Nincs értelme élned.

2016. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen, amikor valakinek az agyára megy a magány.

Mást ócsárol és másban keresi a hibát, ahelyett hogy magába nézni. Érdekes módon, eddig minden kommentelő hülye volt. Csak ő nem. Milyen érdekes...

2016. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem fogtad fel, hogy senkit nem érdekel a fröcsögésed? Menj és akaszd fel magad
2016. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, ha ennyire visszakivanod a kommunizmust menj el Kinaba. ^^
2016. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

31 vagyok.

Mi az, hogy mit teszek a testem kinézetén kívül?! Pl. normálisan viselkedem, értelmes vagyok, művelt, mivel ugyanezt elvárom a páromtól is.

2016. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
90%

#33 Utolsó előtti mondat...

Hogy te mekkora egy sötét tapló vagy! Úgy tudnálak elképzelni,hogy te egy barlangból előbújó ork vagy!

2016. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!