Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri e ez az izzó, vagy...

Megéri e ez az izzó, vagy csak parasztvakítás? Akkor meg bele a hagyományos H4-es izzó.

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 14. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is inkább "parasztvakításnak" mondanám. A Totalcar szerint is legjobb a General Electric Megalight Ultra izzója.

[link]

2016. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami be van vonva kékkel, az parasztvakítás, bármilyen színű bevonat csk ront a fényerőn.

Persze a parasztot az utólag betaknyolt kínai xenon vakítja leginkább

2016. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beleraktam egy normális H4-et.A Hella kiégett.Nem nagy összeg.500Ft.Kíváncsi voltam hogy milyenek ezek a "márkás" izzók.
2016. jan. 14. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Be kellene tiltani az ilyen gagyi átverős termékeket. Az a neve, hogy xenon-ultra, közben meg sima halogén.

Rá van írva a dobozra, hogy 90% + fényerő, vagy több fény? Ez is átverés.

Ez és a hozzá hasonlók rossz minőségű, a gyárinál rövidebb élettartamú izzók, csak kékre festve a dobozán mindenféle parasztvakító szöveggel.

2016. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyeneket hagyjad!

Emelt fényűből márkásat érdemes venni, azok se drágábbak. Sőt! Pl Osram, GE.

[link]

Vagy:

[link]

Nekem utóbbi van H7-esből. Egy árnyalatnyival talán jobban világít mint a normál izzó, de azért nem olyan nagy a különbség, mint ahogy a marketingszövegekben leírják.

4 éve használom és elég sokat megyek sötétben. Eddig nem égett ki.

2016. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!