Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Angliában élő magyarok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy itt gyakorin nézelődtem ebben a témában, és nem is egy olyan kérdést láttam, ahol a válaszolók az angolok rossz tulajdonságait sorolták. Ennek ellenére én úgy tudom, hogy az angolok összességében udvariasak. A kérdésem az lenne, hogy tudnátok olyan megtörtént sztorikat mesélni, amikor egy angol mondjuk segített nektek, vagy udvarias volt...stb?

Cheers:)



2016. aug. 14. 21:34
1 2
 11/12 asdface válasza:
100%

Én Cambridge-i vagyok ès angolokkal csak pozitiv tapasztalataim vannak. Az első főnököm is angol volt. Egy hotelben kezdtem takarítottam egy rövid ideig, de már az első nap mondta, hogy jó az angolom ès mehetek majd a recepcióra is. Támogatott a dolgokban ès a legkemènyebb rèsze az volt, mikor bekellett tanulnom, mert reggel 9-től este 11-ig nyomtam, de megèrte, mert Supervisor lettem. Mikor Ő elment, akkor èn is elmentem egy másik "jobb" hotelbe, ahol egy lengyel meg egy olasz főnök várt. Oda is Supervisornek jelentkeztem ès azzal vártok, hogy takaritanom kell 1-2 honapot. Gondoltam lenyelem ès kibirom. 3 honap után elkezdtem hoppárèzni, hogy nem erről volt szó ès hátbaszúrva felvettek egy belga srácot nagyon kevès angollal. Beadtam a felmondásom másnap, azóta romokban a brigád.

Most egy boltban dolgozom, ahol 2 angol ès egy skót srác a vezető ès nagyság rendekkel jobb. A bnőm ugyanennèl a cègnèl volt, de magyar vezetővel. Konkrètan baszogatta beszólogatott neki. Bementem hozzá lebasztam a sárga földig, mire berágott. Átvetettem az èn boltomba őt ès az angolok mondták nem tudják mi baja volt vele a magyarnak. Semmi bajom a magyarokkal leszámitva azt, hogy nem fogok közösködni velük, sajnos rossz tapasztalatom van velük ès alattuk sem fogok dolgozni soha. Vannak jók köztük is, nem azt mondom, hogy mind paraszt, de kevès sajnos.

2-3 honapja vagyok a boltban, de valoszinű èn leszek az új supervisor, mert angol a főnököm, aki támogat ès angolok a kollègák ès indiaiak, szoval nincs nagy verseny. Lusta banda. Ha van mèg kèrdèsed irj nyugodtan. Mondjuk èn mèg csak 1.5 ève tolom a szekeret, de ha tudok segitek.

Zoli

2016. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az en tapasztalatam: az angolok segitokeszek, a charity-nek nagy kulturaja van itt, kedvesek, udvariasak, pozitiv hangulat van az orszagban, konnyu utazgatni akarhova, akar Europan kivul is, rengeteg a tovabbfejlodesi lehetoseg, nyitottak = opne -minded az angolok - nincs annyi eloiteletuk mas nemzetekkel mint Europa mas nemzeteinek - joindulatuak, ami nekunk magyaroknak szokatlan lesz az elejen:) . Lazak , nem gorcsosek, mint sokan Magyar o.-on. Egy hatranya van az oszagnak, nincs magyar nyar.
2018. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!