Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfias vagyok, ha ilyenek a...

Férfias vagyok, ha ilyenek a hobbijaim? Mik a nőies hobbik?

Figyelt kérdés

Valaki ezt mondta és nagyon meglepődtem... de belegondolva... nem is ismerek felnőtt nőket akik foglalkoznának ezekkel.

1: hangszerek, zeneszerzés, gitározás, nagyon szeretem, nehéz de nagyon szórakoztató és jó érzés zenélni.

2: videojátékok... sok felnőtt férfi ismerősöm játszik, de egyetlen nő sem. Nem értem miért.

3: cross motor... imádok vele terepen száguldani. Nőket még csak robogón láttam a város és környékén.


Szóval ezek férfias hobbik? Miért nem csinálnak ilyeneket a nők? Mit csinálnak az átlag nők egyáltalán szabadidejükben? Csak smink meg szépségápolás, vásárlás?? Nem hiszem...


2016. aug. 15. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Vannak nők, akik csinálják ezeket, de alapból azt tippelném, hogy leszbi vagy, ezekkel a hobbikkal.
2016. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem férfias, én is ilyen vagyok. Nekem akkor mondták hogy fiús vagyok, mikor autószerelő szakra mentem. Attól, hogy nem félek a kosztól, már egyből fiús vagyok? Ugyan. Motorozni én is szoktam, és sok lányt látok motoron. Nagyon sok gamer lány van, ahogy gityós is. Akkor lennél férfias, ha tököd lenne.
2016. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van hasonló férfi ismerősöm, nem nevezném férfiasnak. Alacsony, vékonyka, túl divatos, ha pedig megszólal cincog és affektál. Heteró, de pont olyan mint a filmek sztereotip meleg karakterei.

A hobbi önmagában nem határozza meg, hogy valaki férfias vagy sem.


Én sok nőt ismerek aki szeret játszani és nem csak a candy crushal.

2016. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedül a crossmotorozásra lehet rámondani hogy férfiasabb. A gitározást abszolút nem tartom kimondottan csak férfiasnak.

Én pasiként gitároztam, a feleségem akar tanulni, de sosem jutott eszembe hogy ez férfias lenne.


A videojátékokat meg inkább csak gyerekesnek tartom. 30 éves koromig gyakran leültem a gép elé én is, de azóta a maradék hobbijaimra sincs idő (autófényezés, vitorlázás peca, na ezeket tartom inkább pasis dolgoknak)

2016. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én hobbijaim: urbex, thai box, kutyakiképzés.

Akinek nem tetszik, az ne keressen.


30/N

2016. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szépségápolás... hát ápolom a szépségem, de két perc, míg bemasszírozom a krémet, elég unalmas életem lenne, ha ez lenne a hobbim.


Meg nem tudom, milyen ismerőseid vannak, nekem többségben nő, és ezeket nők csinálják körülöttem. Én csak játszom. Meg lőtérre járok.


Nem hiszek egyébként a férfias, nőies besorolásban.

2016. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül csak a cross motor ami fiúsabb, de az sem annyira.

Az átlag embereknek nem igazán van pénzü/idejük/erejük ilyesmi hobbikra. Én 6-7 között érek haza melóból hétköznaponként, kb. annyi energiám van, hogy a napi teendőket megcsináljam(bevásárlás,kaja csinálás másnapra), vacsizzak, és valamennyi kis időt a barátommal töltsek, mert hiába lakunk együtt, napi pár óránál nem tartózkodunk többet egyszerre otthon, az alvást leszámítva. Akkor meg öregesen eltötyörgünk otthon, dumálunk, sörözgetünk, filmezünk, semmi kedvem hétköznap kimozdulni.Hétvégén meg igyekszem barátokkal, családdal sok időt tölteni, meg mindig van valami intézni való, elrepül az is. Jövőre pedig már az egyetem is bejátszik a képbe, akkor ennyi időm sem lesz.

Igazából az olvasáson kívül, amit utazva és melóhelyen is tudok csinálni, nincs semmi hobbim. Gitároztam még gimiben, azt sem vettem már elő évek óta, pedig mindig elhatározom, de aztán lesz jobb dolgom. Ezt csak azért írtam le ilyen részletesen, mert kérdzted mit csinálnak a nők szabad idejükben. Leginkább nincs nekik olyan. És akkor abba már bele sem merek gondolni, hogy gyerek(ek) mellett hogy megy ez. 20l

2016. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A videójátékozás, gitározás (vagy egyéb zenélés) kifejezetten uniszex hobbi. A cross motor már érdekesebb, de én ismerek ilyen nőt.
2016. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!