Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányoknál Így megy a kapcsolat...

Lányoknál Így megy a kapcsolatból ki és újba lépés?

Figyelt kérdés
Van kapcsolata, barátja, de vannak a lánynak mellette más kiszemeltjei is, ha szét megy a kapcsolata akkor másnap már másik kiszemeltnél kéreti magát?
2016. aug. 16. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez így megy általában az összesnél. Jön valami hülye kifogás, hogy egyedül akar maradni, holott már sunyiban kavargat mással. Ismerem őket. Nincs olyan, aki tényleg egyedül szeretne maradni.
2016. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis😄

Én eleve nem kezdek bele egy olyan kapcsolatba, amibe nem vagyok 100%ig biztos. Pedig ha mellette több kiszemelt is van, akkor az ember nem igazán bízik benne. Jobb egyedül, mint rossz társaságban... Legalábbis én így vagyok

16/l

2016. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyunk mind akkora r.bancok (elnezest a szoert) hogy a baratunk mellett mas kiszemeltjeink is legyenek...
2016. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek azoknál igen. Amikor már nem szeretik annyira a jelenlegit, elkezdik csalni az újjal, aztán 2-3 hétre rá benyögik a réginél hogy vége, és összejönnek a másikkal.
2016. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tobbnyire. Ha nem is masnap, de hamar megjelenik a varazskalapbol az uj ficko..
2016. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ri bancok vagytok, hanem szeretetk.urvak ahogy Csernus doki mondja.. De van ferfibol is ilyen..
2016. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!