Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hajtogatják folyton a...

Miért hajtogatják folyton a médiában a "fogadd el magad " dumát, miközben a reális pasiknak csak vékony lányok kellenek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Reklám
2016. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ha elmész edzeni, vagy sportolni, ki fogja nézni a reklámjaikat?
2016. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom honnan szedted ezt, hogy a psiknak csak a vékony lányok kellenek.. de ezt hagyjuk is. ennek a dolognak több oldala van. egyrészt, ha elfogadod magad dagadtként, akkor mégtöbbet eszel, veszed a gyorskaját, a chipset, miegymást. meg persze a drágább ruhákat, ugyanis nem minden sarki boltban kapni rád való nadrágot. ez az egyik oldala, + ha elfogadod h dagadt vagy, akkor kevésbé érzel rosszat azzal kapcsolatban, hogy változtatnod kéne az életmódodon, ugyanis nem egészséges, nem mész el orvoshoz kivizsgáltatni magad, nem terheled az államkasszát. stb. reklám, pénz. de ez viszont tény, hogy a srácoknak nem csak a vékony lányok kellenek. helyesbítek: a férfiaknak nem csak a vékony lányok kellenek. a kancsordának megfelelni akaró kiskanocskák meg srácok, lehet.
2016. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Marketing... Így tudják eladni a nagy méretű ruhákat, a fogyiszereket (amik többnyire xart sem érnek...), ebből gazdagodott meg Schobert Norbika is... stb.
2016. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert túl lusták ahoz, hogy lefogyjanak.Inkább kifogásokat keresnek és nem törődnek a saját egészségükkel és külsejükkel.A másikat ócsárolni könnyebb, egyszerűbb azt mondani valakinek, hogy "piszkafa" meg hasonló megjegyzéseket tenni.Viszont azt nem tudom, hogy mekkora pofont kapnék, ha valakinek a szemébe mondanám, amit gondolok,amikor rá nézek egy ilyen emberre.Igen, lehet mondani, hogy a "genetika", stb. betegségek, de lefogadom, hogy 10-ből max 2 ember nem tehet arról ahogy kinéz.Van egy edzőtársam, aki tényleg ilyen, minden egyes edzésen ott van, mindent megtesz, amit tud, van rajta fekesleg, de őt nagyon tisztelem, amiért ilyen kitartó, és igenis van értelme,annak amit tesz, mert ha otthon ülne a sarokban,akkor nem így nézne ki.Szóval azbilyen embereknek tényleg jár a respect.Én azt mondom, ha úgy akar kinézni, ahogy, akkor nézzen kí úgy, de nem kell olyan megjegyzéseket tenni, hogy már az átlagos, egészséges ember érzi magát szarul...
2016. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a férfiaknak csak vékony lányok kellenének, akkor szűznek kellene lennem a mai napig. :D

Én még nem találkoztam amúgy médiában "fogadd el magad" dumával, sokkal inkább mindenhol abba futok bele, hogy melyik szuper fogyasztószert vegyem meg, vagy melyik csodafogyókúrát próbáljam ki. Ha van mégis olyan reklám, ami arra biztatja a kövéreket, hogy merjék jól érezni magukat a bőrükben, én azt nagyon díjazom!

Ugyanis az, hogy lépten-nyomon csesztetnek a reklámok, hogy milyen csodaszerre szórjam el a pénzem, mert csakis 50 kilósan lehetek boldog, már nagyon untat. Persze nyilván nem kell eljutni egy olyan szintre a kövérségben, hogy az ember elguruljon, de ma már átlagos magassággal 60-70 kilósan simán kövérnek titulálnak egy nőt, ami szerintem kissé túlzás.

A nagy méretű ruháknak egyébként nem kell reklám. Elég ritkák, és ha van is nagyobb méret valami jobb darabból, egy pillanat alatt elkapkodják, ez a tapasztalatom. Én amúgy Amerikából rendelek ruhákat, mert magyar boltokban nagyon ritkán találok bármit a méretemben, ami még tetszene is.

Soha életemben nem tettem degradáló megjegyzéseket vékony nőkre, még a kórosan soványakat se cseszegettem, hogy föl kéne szedni pár kilót. Mélyen elítélem, aki ilyent tesz, viszont én is elvárom másoktól, hogy hagyjanak békén és ne akarják előírni nekem, hogyan éljek és hogy nézzek ki.

Korábban próbálkoztam én is sok mindennel hogy lefogyjak, de aztán úgy döntöttem, elég a kalóriaszámolgatásból, az íztelen, unalmas ételekből és a kevés szabadidőmet se olyan tevékenységgel kívánnám eltölteni, ami számomra semmi örömet nem nyújt. (Gondolok itt a sportokra.)

2016. aug. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kik azok a reális pasik?
2016. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!