Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Havonta fél kg izom reális...

Havonta fél kg izom reális elképzelés lábra 3 naponta végzett guggolásokkal, étrenddel? Ha elég vékony lábról van szó 18F

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1 héten egyszer, de maximum 2szer bőven elég, ha kivégzed a lábaidat.

Legyen benne guggolás, lábtoló, valamilyen vádli, combnyújtás.

Ha megfelelő nehézségű súlyokkal edzed a lábad, az elején hamar fog jönni a tömeg.

2013. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi annyira szoktam edzeni hogy 1-2 napig csuklok össze súly nélkül is,majdcsak lesz valami :)
2013. júl. 1. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:

heti 1 edzés legyen, 5-6 gyakorlattal, edzés után dextróz+fehérje.


Amúgy másra nem edzel?

2013. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de
2013. júl. 1. 12:51
 5/12 poiu ***** válasza:
Ha az edzéssel ennire kicsinálod a lábad, akkor megpróbálhatod lábra is az osztott edzést. Akkor egész héten fájni fog valami, de nem az egész egyszerre :-). Vádliból amúgy is több kellene heti egynél...
2013. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Osynho ***** válasza:
Ha napokig menni se tudsz, akkor miért guggolsz 3 naponta? Nem látok benne logikát. Túledzed az izmot.
2013. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1-2 nap alatt elmúlik meg az hogy "csuklok össze" kicsit erős megfogalmazás volt. 3. napra pont jó szerintem, beiktatok még valamit vádlira is csak vastagodjon már valamit ... xd
2013. júl. 1. 15:44
 8/12 Osynho ***** válasza:

"3. napra pont jó szerintem"


Hát ez az, hogy szerinted. Pedig nem. A nagy izmok, mint amilyen a comb is, kb 1 hétig regenerálódnak. Attól, hogy tudsz menni, meg nincs izomlázad, még nem állt helyre a terhelés után az izom. Ezért, ha 3 naponta csinálod, túledzed magad.


Mióta csinálod, hogy ilyen türelmetlen vagy? Étrend?

2013. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2 hónapja edzek itthon és 1 hete kezdtem el lábra is, étrend rendben van
2013. júl. 1. 16:58
 10/12 A kérdező kommentje:
nyár végére akarnék vagy 4-5 kilót felszedni szeptemberre kb
2013. júl. 1. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!