Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valakinek szép...

1502 kérdése:

Hogy lehet valakinek szép hangja? Valakinek szép hangja van hogy lehet szebb? Egy gyereket aki tehetségesen énekel akkor őt, hogy találják meg?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szép hanggal születni kell, ezen változtatni nem lehet.

Tehetségkutatóban felfedezhetik pl, vagy olyan ismerősökön keresztül, akik a zeneiparban mozognak. "Csak úgy" semmi nem történik.

2016. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az ilyen gyerekek járnak énekszakkörökre, versenyekre.
2016. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez genetika, szep hanggal szuletni kell. De sajnos egy jo hangu kisgyermek sem biztos, hogy felnottkorara is az marad, en pl.10 evesen meg enekkarba jartam, 11 evesen mar "kozos megegyezessel" tavoznom kellett, azota is rosszul vagyok a sajat eneklesemtol. A felfedezesre meg sok lehetoseg van az iskolai koroktol a tehetsegkutatokig.
2016. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szép hang adottság, ahhoz hogy még szebb legyen, képezni kell. Ha az adott gyereknek szerencséje van, akkor járhat zeneiskolába, fejlesztheti magát, stb. de ha pl. egy isten háta mögötti faluban lakik, ahol nem foglalkoznak vele, max a saját örömére énekelhet, mint pl. én :D
2016. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!