Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már a szellemi hanyatlás jele?

Ez már a szellemi hanyatlás jele?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem egy koleganővel, kérdeztem, vagyis szóba került hogy hogy utazik, ő mondta hogy vonattal, aztán beszélünk kicsit, és még egyszer kérdeztem egy idő után hogy kocsival jár e..

Ilyen még nem volt velem, pedig odafigyeltem mit mond, de mégis.. valahogy kimaradt ez az infó.

Pedig még 30 alatt vagyok


2016. aug. 18. 22:33
 1/7 anonim válasza:
Te minden heten felteszed ugyanezt a kerdest :)
2016. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem
2016. aug. 18. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha én minden feledékenységemet szellemi hanyatlás jeleként fognám fel, már a nevemet sem szabadna tudnom évek óta.

Elkalandozott a figyelmed, esetleg figyelemzavaros vagy, stb.

2016. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt még ilyen.. feltünt volna, mindent ellenőrzés alatt tartok magamba bejövő infókkal..
2016. aug. 18. 22:42
 5/7 anonim válasza:

Ez nem szellemi hanyatlás… nálad jóval idősebb embereknél szokott jelentkezni a tünet.

Talán feledékeny vagy, esetleg elvonta valami a figyelmed.

Ez olyan mintha valamit szeretnék közölni és elfelejtjük a mondanivalót, ettől még nem épülsz le.

Vannak olyan készítmények ma már ami elősegíti a memória emlékezetet ha aggódnál.

2016. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer előfordult, és mi van akkor? :) Néhanapján olyan hülyeségeket csinálok, hogy a fejemet fogom, pedig alig múltam harminc, és még mindig normális vagyok.

Előfordul, biztos front van, szórakozottabb voltál, mint általában.

2016. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól írták, elkalandoztál és nem figyeltél. Ez lehetett simán figyelmetlenség miatt, kevesebbet ettél vagy bármi miatt. Egy ilyen előfordulás egyáltalán nem utal a szellemi hanyatlásra.

"De eddig nem volt még ilyen.. feltünt volna, mindent ellenőrzés alatt tartok magamba bejövő infókkal.."

Csak úgy érzed.

2016. aug. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!