Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért okoskodnak az emberek?

Miért okoskodnak az emberek?

Figyelt kérdés

Múltkor néztük haverommal az olimpiát, ahol épp úszás volt. Aztán elkezdi, hogy:"Nézd má' milyen sz*rul úszik". Én meg mondtam neki, hogy ha szerinte ilyen rosszul úszik akkor menjen már ki az olimpiára mint sportoló, aztán utána legyen nagy a szája. Utána meg még ő volt felháborodva. Viszont ez csak egy példa volt, gondolom veletek is történtek hasonlók.


Nem lenne jobb ha megváltoznának az ilyen gondolkodású emberek? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2016. aug. 19. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az okoskodásuk csak egy eszköz a sok közül és a célja az hogy a versengésben másokat lenyomjanak. Mivel itt a közéletben is vesrengés folyik. Persze sok eszköz van a mások lenyomására, de ritkán alkalmazzák azt amit te is írtál példának hogy kimegy valaki az olimpiára és meg is mutatja hogyan kell úszni.
2016. aug. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Off: Könnyű a fotelból ezt mondani!
2016. aug. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

ismerősöm kivédte ezt avval, hogy tojást se tud tojni, mégis meg tudja kritizálni...

Erre már nem mondtam neki semmit, pedig lehetett volna.

2016. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Főleg nagyon buta az ember. :(


Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

2016. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MZ.per.X ***** válasza:

Mondjuk nem belekötni akarok a kérdezőbe, de ő is okoskodással válaszolt az okoskodásra.


Amúgy véleménye mindenkinek lehet, akár pozitív, akár negatív. Például én sem tudok énekelni, de attól függetlenül meg tudom mondani hogy valakinek jó vagy rossz hangja van e.


Vagy ilyen az építőipar. Irányítanod kell 100 embert, megmondani hogy jó e vagy rossz amit csinálnak. Van erre külön ellenőr is, akinek az a dolga, hogy megmondja jó e valami vagy rossz. Lehet, sőt biztos, hogy ő maga nem tudná a saját kezével jól megcsinálni, de pont ezért vannak a szakemberek, akiknek viszont kell(ene) tudni.

2016. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát figyelj, ha egy döntőben valaki úszik X időt és első lesz, az utolsó meg X+13sec-et úszik, akkor szerintem kijelenthető, hogy ő "szarul" úszik az élvonalhoz képest.
2016. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen fotelhuszár van... illetve az olimpiánál még van egy olyan plusz, amikor ugye a sportolóink a nemzetet képviselik, és a proli szakadt gatyás Lali bá' Kőbányáról hajlamos úgy gondolni, hogy aki nem ér el jó helyet magyarkémnt, az ŐT hagyta cserben...
2016. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!