Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj van velem?

Szerintetek baj van velem?

Figyelt kérdés
Azt mondják a barátaim hogy sokszor sok dolgot meg akarok magyarázni,sokat okoskodok,mindent komolyan veszek és sokat beszélek dolgokról és vitatkozok.Nem is tudom,azt mondta barátnőm,hogy legyek egyszerűbb,de én meg nem akarok változni.Inkább csak az nem tetszik,hogy egyes emberek olyan dolgokról beszélnek és úgy mintha értenének hozzá,közben meg nem.De vajon tényleg velem van a baj?

2016. aug. 19. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Az a gond, hogy a többiektől eltérsz és ezt az emberek nemigazán tolerálják. Csak akkor változz meg, ha a barátaid igazán fontosak számodra.
2016. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyen embert és valóban idegesítő.

".Inkább csak az nem tetszik,hogy egyes emberek olyan dolgokról beszélnek és úgy mintha értenének hozzá,közben meg nem."

Miért, milyen témák ezek? És ezek kivétel nélkül olyan témák, amikhez te rendkívül értesz?

2016. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Csak hogy még egy témához jobban érts: az írásjelek után szóközt kell tenni, kivéve a nyitó idézőjelet és a nyitó zárójelet (más kivétel hirtelen nem jut eszembe).
2016. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es igen,olyan témák ezek amikhez nem értenek,én viszont jobban értek hozzá.

3-as nem érdekelnek az írásjelek,de kössél csak belém.

2016. aug. 19. 10:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Legalább őszinte vagyok.
2016. aug. 19. 10:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen témák? Mondj egy példát légyszi.
2016. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Húúúú,pl.a rendőrség.Én pl.rendőr akartam lenni és szinte mindennek utánanéztem.Aztán ha felkerül egy téma,elkezdik szidni,pedig amúgy egyszer nem volt személyes tapasztalatuk rendőrökkel,csak úgy "divatból"szidják őket.Csak úgy.

Vagy például elkezdenek politizálni.Mondjuk ilyenkor mindenki vitatkozik,általában nézni szoktam őket,néha,amikor bizonyítottan hülyeséget beszélnek,akkor szoktam elmondani az én álláspontomat is.

2016. aug. 19. 10:36
 8/13 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy jobban értesz a politikához, mint ők? Hány éves vagy?
2016. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mert vannak bizonyos dolgok amiket tudok,na. :D

Aminek alaposan utánanézek,amit több okos felnőtt is alátámaszt stb.

Am 15 vagyok.

2016. aug. 19. 10:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Az emberek nem szeretik az okoskodást. Bevallom, én sem. Néha tudni kell hallgatni is, hagyni, hadd mondják a magukét. Egyik fülön be, másikon ki. Azért mondom ezt, mert vitatkozni kevesen tudnak, a legtöbben egy véleménycserét a személyes önértékelésük feltuninolásának használják, tehát nem ismeretbővítésre. Nem mondom, hogy így van, mert nem ismerlek, de lehet, hogy úgy látják a barátaid, hogy te is az egódat növeled ilyenkor.
2016. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!