Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Skacok! El tudnátok mondani,...

Skacok! El tudnátok mondani, hogy a csajosok miért alszanak be, ha a hajukat simogatjuk?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem számos barátnőmnél, és nem értem az okát, hogy lehetséges ez, én pl. nem alszom be attól ha ő simogatja a hajam. Esetleg valami jó ötlet?

2016. aug. 19. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D Én lány vagyok és én is elálmosodom ettől. Nem tudtam, hogy mások is így vannak ezzel. Nem tudom másnál miért, de én ilyenkor olyan maximális biztonságban érzem magam, megnyugogszom teljesen, és talán ezért.
2016. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is beállok a hajsimogatástól. Egy fodrászlátogatástól úgy le tudok lazulni, mint semmi mástól, pedig a fodrász nem simogat, hanem célirányosan matat, masszíroz (mosásnál), fésül.

Nincs ötletem miért van ez így, de kicsi korom óta imádom, ha túrják, simogatják, birizgálják a hajamat.

2016. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdezem, ez furcsa, főleg hogy a férfiaknál ez nincs így. A hosszú haj se lehet az oka, mert a rövid hajú nőknél is beválik a dolog...
2016. aug. 21. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a csajosok?
2016. aug. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán a szeretkezéssel-szaporodással áll összefüggésben. Ha jól tudom, a Fekete Özvegynél is a hímpók cirogatással ejti kábulatba a nőstényt.
2016. aug. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem irritál. Olyan, mint mikor egy légy köröz a fejem felett, és be vagyok feszülve, hogy hova száll le. Meg nem tudom, nekem kicsit olyan hülyegyerek feelinges.
2016. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a hajsimit :( De a birizgálás jó :D
2016. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sok barátnőm aki imádta ha pisztergálják a haját és bealszik közben, fogalmam sincs mi az oka...
2017. júl. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!