Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel a baratnoim csak vigaszt...

Ezzel a baratnoim csak vigasztalni szeretnenek vagy miert szoktak ezt mondani?

Figyelt kérdés
Regota szeretek egy pasit, akinek jo ideje baratnoje van, en pedig csak orlodok miatta. Gyakran elsirom magam, ingerlekenyebb vagyok, a baratnoim pedig mindig csak annyit mondanak, hogy nem erdemel meg engem. Elotte parszor beszelgettem vele, de mindig csak komolytalannak tunt a kozeledese. Mai napig pl ott van a baratnoje, viszont ha lat, rogton odakoszon, bamul, nez... adja az apro jeleket...
2016. aug. 6. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a csavot.
2016. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szerelmi tanacsadas kell. Mintha ennyire konnyu lenne.
2016. aug. 6. 16:02
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Már unják a rinyálásod és nem tudják mit mondjanak, hogy abbahagyd a bőgést.


Felejtsd el a csávót.

2016. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy ő köszön rád nem jelent semmit, pusztán illemtudó, a bámulást meg azzal magyaráznám, hogy nem ismer fel egyből (nem lát jól ha távol vagytok egymástól) ezért tovább időzik rajtad a szeme. Szerintem is azért mondják ezt a barátnőid mert unják hogy sajnáltatod magad, hagyd azt a fiút és keress magadnak olyat akit tényleg érdekelsz.
2016. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha barátnője van akkor mit sírsz utána? Fogadd el hogy párja van és Őt szereti.. Ha hisztizel,ha nem,ez nem fog megvàltozni..
2016. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmi koze az illetudo viselkedesnek ahhoz, hogy egy buliba elmegyek tole 5m-rel, esz odaszoll, hogy szia. Semmi baja a szemenek, mindig ezt csinalta, ezzel kergetett ki a vilagbol, hogy bamult es ha raneztem veletlenul, akkor rammosolygott. Amugy nem szokta rinyalni, van, hogy ok kerdeznek ezek a teren ....
2016. aug. 6. 16:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele, hogy nem lesz jobb, de bant, hogy nem voltam neki eleg jo...
2016. aug. 6. 16:23
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Reménytelen vagy, és ezt tudják a barátnőid is.
2016. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Reménytelenül szánalmas. Mennyi pénze van a palinak ?. Van egy halom egyedülálló férfi..

Ugye tudod hogy a te félédtől zavarodnak össze a férfiak?. Na majd remélem egyszer veled is ugyan ezt csinálják, hogy bemászik egy kedves kis hölgy harmadiknak

2016. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
17:33, te elolvastad, amit irtal, mielott elkuldted? Belemaszik haramdiknak? Kicsoda?
2016. aug. 6. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!