Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék szuperhős lenni...

Szeretnék szuperhős lenni gykezdjem?

Figyelt kérdés
Nyílván a helyesírással értem. Én olyan akarok lenni mint pl batman tehát ilyen reális szuperhős hogy kigyúrom magam megtanulok küzdősportokat profin és már mehetek is rosszfiúkat verni. De hogy kezdjem és mitől lesz valaki hős? Mit kell tennem hogy Budapest védelmező harcosa lehessek? 17/F Amúgy nem sürgős ezt a hivatást 30-35 éves koromra környékezem megvalósítani.

2016. aug. 19. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
legyél multimilliárdos, ugyanis batman a szuper kütyüi, meg a frankó testpáncélja nélkül egy átlagember, akit bármilyen fegyverrel le lehetne lőni.
2016. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez rendben van de én Budapesti vagyok. Szerintem itt kevesebb a bűnözés szal egy szerényebb harcossal is beérik a polgárok. Amúgy én inkább korrupt politikusok likvidálására és megfélemlítését tűzném ki célul.
2016. aug. 19. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem a "humor" kategóriába akartál írni? Reális szuperhős, mint pl. Batman? Aha... :-)
2016. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a One Punch Man-t, ott választ találsz a kérdéseidre :DDD
2016. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Uristen sirok! :D

Semmit, mar most is nagyon nagy kiraly vagy.

2016. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak Megmondó Kapitány ne legyél, abból már van egy párszáz millió.
2016. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél tűzoltó
2016. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van.


Nem kell szuperképesség, hogy igazi, szuper hős legyél.


Az is óriási, ha tűzoltó, mentős vagy esetleg rendőr leszel.


Vaaagy, egyszerűen nem hajtasz tovább, ha balesetet látsz az út szélén.

2016. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 EmmerichB válasza:
29%
Ha te valóban 17 éves vagy és komoly a kérdés, nem csak hülyeség, akkor Te tökéletes példája vagy már az identitás zavarokkal rendelkező tinédzsereknek, akik ezeken a buta szuperhősös filmeken nőnek fel. Felejtsd el a filmek és rajzfilmek világát, és dönts el Te Ki vagy és mit akarsz? Te nem Batman vagy és nem is az akarsz lenni. Ez csak egy kapaszkodó számodra, ami a vágyaidon alapul, de illúziókból nem valósulnak, meg a vágyaid. Mire vágysz? Szerintem nagyon egyszerű. Te akarsz lenni a "hős"? Valójában nem, csupán elismerésre vágysz, hogy végre te is érj valamit, elismerjék te is érsz valamit, plusz 17 éves fiú, akkor a nagy hős ugye szép barátnőt is akar, nem? (Még, ha tudat alatt azért is választottad batmant, mert neki senkije sincs,Ő a nagy magányos hős, és így neked is lenne kibúvód, miért nincs intim viszonyod, ó sötét magányos lovag.) Mint mondtam identitás zavarod, sőt kisebbségi komplexusod van, ha magadba nézel, akinek visszaigazolásokra van szüksége. Ezt nem felém és a net világa felé kell elismerned, magad felé. Fel kell ismerned a gyengeségeid, elfogadni azokat, aztán felülkerekedni mindazon, és kiépíteni a saját személyiséged. Ha ez, sikerül már nem a Budapesti Batman akarsz lenni, hanem az leszel aki vagy, és ennyi, képes leszel érvényesülni a világban. Nem megbántani és belegázolni akarok a lelki világodba. Nekem teljesen mindegy mit csinálsz. Felőlem suparmanként is leugorhatsz egy hídról. Mindez önmagad haszna, ha szembenézel a hülyeségeiddel és kilépsz az illúziók világából a valóságba.
2016. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

100 fekvőtámasz

100 guggolás

100 felülés

10 km futás

Ezeket minden nap három évig csináld. Ha már vért sz@rsz és kihullik a hajad, tudod hogy jó úton haladsz. ONE PUUUUUUUNCH!!!!

2016. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!