Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az rossz ha egy lány könnyen...

Az rossz ha egy lány könnyen kapható?

Figyelt kérdés

Story time következik gyerekek figyelem:D

Most nyáron voltam egy

táborban amit a sulim rendezett a Balatonra egy hétre. Az osztálytársaimmal mentem de jöttek még az évfolyamtársaim is többek között az a srác is aki már régóta tetszik de mindig is tudtam hogy ő túl helyes ahoz hogy bármi kapcsolat legyen köztünk. Nos még annyit kell tudni hog a legjobb barátnőm kavart azzal a sráccal de már nincs köztük semmi legjobb haverok. Tehát teltek a napok és a srác elkezdett közeledni felém. Tudjátok a szokásos pl direkt mellém ült le vagy beszélgetést kezdeményezett velem a legapróbb dolgokról is.. a barátnőm mikor ezt észrevette figyelmeztetett hogy vigyázzak mert nagy csajozó gép a pali.. na mondom engem nemkell félteni.. egyébként én nagyon kis magánakvaló önbizalomhiányos csendes csaj vagyok tehát ja xd.. nemsokára elértünk arra a pontra hogy fogdosta a seggem. ÉN HÜLYE MEG HAGYTAM.. de nem ez a legrosszabb.. a tábor vége felé meg is csókolt nem is egyszer!!! Én tényleg próbáltam kis nehezen kapható lány lenni de..ha egy lányt hónapokon keresztül észre sem vesznek a fiúk, csúnyának tartja magát és szinte egy barlangban él akkor nem tudja visszafogni magát. Tehát ez lenne a kérdésem hogy szerintetek akkor én most könyveljem el magam az egyszerű értéktelen csajnak akinek ha egy szép szót mondanak elolvad? (Egyébként a tábornak vége lett és nem beszélünk tehát csodás)



#tábor #Balaton #segítsetekkerlek
2016. aug. 20. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak elgyengültel de ezt tényleg nem szabad hagyni és ne fogd arra legközelebb h ez meg az miatt oké egyszer megtörtént tanulj belőle és embereld meg magad ha nem szeretnél olyanná válni mert akkor sok pasid lesz de egy se komoly és sokan sőt rengetegen ki használnanak akarat kérdése és legyen önbizalmad hiszen ha "olyan ronda lennél " nem próbálkozott volna be;) még ha csak erre is... Gyűjts erőt csajszi! :) 17L
2016. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 123krisz123 válasza:
100%

Tudom milyen az ha levegőnek néznék és senki se érdeklődik (vagy érdekelsz).. Úgy könnyü nehezen kaphatnak lenni ha egyszerre 5-6 fiú nyomulna rád de ha nincs miből válogass így könnyen beleesel ebbe a hibába.. Egy nő nem engedné hogy fogdossák csak a lányok. Remélem megérted hogy nem a legjobban reagáltál a nyomulásra. A lényeg hogy tanulj belőlle!

17F

2016. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
35%
Szerintem nincs olyan h valaki könnyen kaphatóvagy nem. Egyszer így döntöttél,de mivel kiírtad ezt a kérdést ezért beláttad h van valami kis hiba benne ugyhogy semmi vész
2016. aug. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most akkor volt szex, vagy csak pár csók csattant el?

Nem mindegy azért.. pár csók nem jelent semmit.

2016. aug. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogyis nem feküdtünk le!! És köszönöm a válaszokat:)
2016. aug. 20. 02:57
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Akkor elvagy tévedve. A könnyen kapható jelzőt arra értik akit könnyű ágyba vinni.

Egy csók nem jelent semmit, megtörténhet azért, mert sokat ittál, olyan kedved volt, stb. Ez alapján nem mondják senkire, hogy könnyű.


Ha egy reális értékelést kéne mondanom rólad, akkor egy átlagos 14-15 éves lehetsz. Aki most nyitogatja a szárnyait, tetszik neki ha a legmenőbb pasi bepróbálkozik nála, mert attól jobban érzi magát. Átlagos... ez jelent jót, de rosszat is sajnos.

Azonban semmi ok az aggodalomra, majd úgyis megkomolyodsz egyszer! :)

2016. aug. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiúknak nem rossz, sőt... az adott lánynak rossz, mert a kapcarongy szerep lelkileg elég megterhelő. Az olyan népszerűség, ahol csak addig kellesz, amíg azonnal megkapják tőled amit akarnak, nem ad semmit, inkább kiveszi belőled az érzéseket.
2016. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok de mint irtam tapasztalatlan
2016. aug. 20. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!