Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Bennetek egyáltal...

Lányok, nők! Bennetek egyáltalán nem zavar és teljesen hidegen hagy az, hogy egyre több férfi kezd el nőgyűlölőként viselkedni? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Általában csak azok gyűlölik a nőket, akikkel úgysem foglalkoznak a nők. Ezért pedig nem maguk okolják.
2016. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
*Benneteket (miért nem lehet itt kijavítani a hibákat utólag?)
2016. aug. 20. 13:23
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Csak a selejtek gyűlölik a nőket és ez nem a nők hibája
2016. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, hogy fiúként válaszolok, de szerintem mindkét nem gyűlölete ugyanolyan rossz, nem kizárólag a nőgyűlölet ellen kellene fellépni, mert a férfigyűlölet is egyre gyakoribb. Mondom, engem mindkettő zavar.
2016. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem sokkal több a férfigyűlölő nő, mint a nőgyűlölő férfi.

Egy pasi.

2016. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Igazából az interneten manapság ez tényleg megtalálható. Azzal van kapcsolatban hogy nagyon sok a szélsőséges feminista és férfigyűlölő propaganda aminek a végterméke az ilyen #killallmen. Ez természetesen ellenszenvesen hat aminek pedig a fordított nők elleni gyűlölet lesz a vége.

Egy vicc az egész. Viszont ez csak az interneten és csak általánosítva található meg. Ha személy szerint kell gondolkozni a legtöbb ember nem gyűlöl senkit ilyenek miatt. (Kivéve azok akik a saját nyomorékságuk miatt gyűlölik a többieket)

2016. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Hát engem személy szerint aggaszt, úgy alapvetően a hazai mentalitás is az egész dologról, ami minden ilyen témájú kérdésnél vagy cikknél is kibukik a kommenteknél (például nemi erőszakos cikkek).


Sokszor elgondolkodom azon, hogy nem ebbe az országba való vagyok a mentalitásom miatt.

2016. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert engem férfiként valójában nagyon zavar ez a dolog.


Azt nem tudom a valóságos életben mi van, mert oda nem nagyon járok ki, de az interneten határozottan ezt látom. És azt nem szeretném, hogy ez a dolog az érettebb nőkről a fiatalabb lányokra is átterjedjen, mert Ők életkoruknál fogva még nem is tehette semmi olyasmit, ami miatt büntetni kellene Őket. De ugyanígy igaz ez az ellenkező nemre is, valahogyan meg kellene védeni legalább a fiatalokat ettől a gyűlölethullámtól ami mostanában kezd kialakulni.

2016. aug. 20. 14:44
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

"De ugyanígy igaz ez az ellenkező nemre is, valahogyan meg kellene védeni legalább a fiatalokat ettől a gyűlölethullámtól ami mostanában kezd kialakulni."


Így már korrekt. Csak ki védje meg őket? Mert aki gyűlölködik, az biztos nem fog másokat megóvni a gyűlölködéstől. Aki meg nem, az annyit tehet, hogy ezzel példát mutat.

2016. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, hogy a szabályrendszeren lehet szigorítani, komolyabban lehet venni a problémákat, de a kollektív mentalitást nem lehet megváltoztatni egyik percről a másikra, ahhoz új generációk kellenek...


Az interneten nagyon sokan a frusztrációjukat élik ki, nem ilyen sok a nőgyűlölő, vagy lehet igen, de neten ugye mindenki hangosabb.


Attól függetlenül az áldozathibázatatás simán megvan a legtöbb emberben, és nem 2 nap fog eltűnni ez a jelenség. Én állítom, hogy minden lány legalább 1x valamilyen olyan nem kívánt zaklatáson keresztülmegy (legyen akár csak verbális is), amit egyszerűen nem lehet kikerülni, ez is része a mai női mivoltnak. És a végén rá fogják kenni, hogy az ő hibája, hiába volt zsíros a haja és télikabátba öltözve -10 fokban vagy épp csak 11-12 éves, mikor ez történt.


Meg amúgy se védené meg senki. Mindennapos sztorik közé tartozik már, hogy leül egy csinos lány a villamoson akár télikabátban is, és neki áll valami aberrált alak rejszolni és senki nem csinál semmit, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. És nem túlzok, tényleg az ismerőseim fele találkozott már ilyennel a BKVn, de vidéken se jobb a helyzet. Hát megszoksz vagy megszöksz, mi?

2016. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!