Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a cirkuszosok...

Szerintetek a cirkuszosok miért viselkednek előadáson kívül olyan erőltetetten?

Figyelt kérdés

Műmosoly, műkedvesség, kérdezik tetszett e az előadás stb., de szinte választ sem várnak.

Olyannak tűnik az egész csapat, mintha olyan "muszájcsapat"lenne, mintha nem is hivatástudatuk lenne, vagy tele lennének problémákkal, vagy nem is tudom..


2016. aug. 20. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt barátnőm, aki artistaként dolgozott. Semmi természetes ellenes nem volt a viselkedésében, de a többiekében sem.
2016. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Van olyan ember, akinek nem "mü"mosolya meg "mü"kedvessége van, hanem egyszerüen kedves, mosolygós ember.

Az csak MO-on divat mindig mogorva képpel mászkálni, máshol a mosolygás, kedvesség, udvariaasság a normál állapot.

Akik többször járnak külföldön - márpedig a cirkuszosokra ez jellemzö - azon egyszerüen megtanulnak normálisan viselkedni.

2016. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Elmehetnél Bulgáriába, Irakba, Kolumbiába egy mosolyért.
2016. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak problémáik, nem csak azért mert mindenkinek vannak, hanem mert az utazócirkusz egy nagyon nehéz, embertpróbáló műfaj minden tekintetben. Nekem minden tiszteltetem azoké akik ilyen nehéz munkával keresik a kenyerüket.
2016. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak a neten meg olyan szép történetet olvastam róluk, ahogy az ük ük apjuk elkezdte egyedül és generációkon át öröklődik és hogy a gyerekek is mennyi mindent tanulnak, saját produkciójuk lesz, stb stb.


Erre magánéleti szempontból olysn mufurc a család, ha ránézel meg gyorsan felvesz valami erőltezett mosolyt, és mondjuk pont nem vártam volna a bohóctól is, hogy szünetben a gyerekekkel is pl kényszeredetten viselkedik

2016. aug. 21. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, oké. Pont.
2016. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!