Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet az oka, hogy velem...

Mi lehet az oka, hogy velem mindenki csak vontatottan, erőltetetten tud elbeszélgetni?

Figyelt kérdés

Valahogy eddig akárkivel beszélgettem, (18 éves vagyok, szóval fiatalokkal) mindig ilyen volt az egész beszélgetés. Ha egyből nem is, úgy néhányadik beszélgetés után már biztosan.

Szóval én irkálom vagy mondom (attól függ írásbeli vagy szóbeli beszélgetés) a kérdéseket, próbálok témát felhozni, elmesélek dolgokat, a másik meg mindig mintha teljesen lesz*rna.

Sose keresnek maguktól, és csak reagálnak, válaszolgatnak és ennyi, nincs egy olyan jó, pörgős, élvezetes beszélgetés.

Mi lehet ennek az oka, hogyan fejleszthetném a kommunikációs képességeimet?

Meg mitől lesz élvezetes beszélgetőtárs valaki?


2014. ápr. 12. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Mostanában velem is mindig ez van. :( Eddig tök szerettem mindenkivel dumcsizni facebookon, de mostanában mintha senkit sem érdekelnék, nem is akarnak velem beszélni.

Lehet hogy velünk van a baj és nem vagyunk jófejek és csak idegesítjük őket kérdező. :(

2014. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!