Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is itthon ultok ma este a...

Lumia 532 kérdése:

Ti is itthon ultok ma este a hazban mig masok buliznak jol szorakoznak?

Figyelt kérdés
nem ertem sajat magam egyebkent ha itthon vagyok vagyok arra hogy en is bulizzak lanyokal ismerkedjek eljek, ha viszont nagy ritkan el is megyek valahova minden bajom lesz a sok ember kozott zavarba jovok baleknak es szanalmasnak erzem magam beszelgetni se tudok senkivel en egy elmebeteg vagyok

2016. aug. 20. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én hétvégente dolgozok, és a hétköznapjaim szabadok, ezért inkább pihenek. (igen, ma is voltam)


19/F

2016. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen, mert beteg vagyok :/
2016. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerbiában élek és itt most nincs ünnep.
2016. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez a buli igazából nem jó buli, nem maradsz le semmiről sem. Rengeteg sok nagyonhülye ember lerészegedik egy helyen, megtekinti az égiháborút, aztán jobb híján kötözködnek egymással. Én Pesti vagyok, de ilyenkor inkább bezárkózok, eddig háromszor voltam kint, de mind a háromszor belémkötött a semmi miatt valami tahó. Szóval értelme sem, sok hülye egy rakáson, kb. ennyi az értelme. Semmi értelmes dolgot nem lehet csinálni, ennél bármelyik huszadrangú kis fesztivál is sokkal jobb. Úgyhogy ne aggódj, inkább jobb, ha megmenekülhetsz tőle.
2016. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Yog-Sothoth ***** válasza:
Akartam menni tűzijátékot nézni, de végül itthon ülök 38 fokos lázzal. :D
2016. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna...
2016. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a kötelező bulikat. Majd bulizok, ha nekem úgy tetszik.
2016. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én most nem vágyom arra, hogy bárhova menjek este, az elmúlt pár napban nagyon feszült a hasam, egyik éjjel alig aludtam, csak forgolódtam, most pihenek, mert hétfőtől folytatódik a meló és addig fel kell töltődni. Különben is napközben voltam kint és megkóstoltam az országtortákat. :-)
2016. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én átmentem a barátomhoz és kidobott, mint macskát szarni, hazahoztam a cuccaimat, tegnap összejött egy csajjal a házibulin. már nem volt kedvem maradni a koncertre meg a tüzijátékra ezekután vhogy :D. most inkább ürességet érzek meg vhogy megnyugodtam, mert már a levegőben volt a szakítás. inkább sorozatot nézek meg a kutyámmal törődök, bulizni meg amúgy se nagyon járok.
2016. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen. Hívtak egy többnapos megabuliba egy tópartra, de semmi kedvem nem volt hozzá. Itthon vagyok, teázgatok, olvasgatok, sorozatot nézek és baromi jól érzem magam.
2016. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!