Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom elfogadni hogy...

Nem bírom elfogadni hogy itthon kell ülnöm minden péntek, szombat este. Hogyan fogadhatnám el?

Figyelt kérdés

Olyan rossz érzés hogy 18/F vagyok, lassan huszonéves, bent vagyok az ember életének a bulizós korszakában, amikor szórakozni járnak, az életnek a legvidámabb időszakában, de én teljesen magányos vagyok. Most kéne, hogy a legtöbb élet legyen bennem, aztán sehova se tudok bulizni járni, hiába vágyok rá. Az emberek le se sz*rnak, senki nem hív el, egyedül meg minek mennék el kocsmába vagy akárhova. Szeretnék vidám, pörgős életet élni, mint a többi fiatal ennyi idősen, de én folyton itthon kell hogy üljek, minden egyes péntek, szombat este, mialatt a többiek bulizzak. Nem bírom ezt elfogadni.

Más mindenki bulizni van általában, és mi több, ha az utcán meglátok öregembereket akkor is az jut eszembe hogy fiatalkorában biztos ő is bulizni járt, és nem így élt ahogy én.


2014. nov. 15. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Miért fogadnád el? Először is:úgy látom, nem azért nem mész, mert szüleid nem engednek, vagy egészségügyi problémáid lennének, ergo NEM KELL otthon ülnöd. Ha nem hívnak, hát hívj te másokat, próbálj kicsit pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz! És mielőtt leírnád, hogy mondani könnyű, megtenni nehéz, elmondom, hogy ez maximálisan igaz, nehéz, de nem lehetetlen. Hiszem, hogy a legtöbb dolog fejben dől el, és akaraterővel és kitartással képesek vagyunk változtatni. Hajrá, inkább most küzdj meg saját magaddal, mint 50 év múlva azzal, hogy milyen idióta voltál, amiért annyi mindent kihagytál az életben! ;)
2014. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kit hívnék el, amikor haverjaim sincsenek? Mindenki csak egy feszült, nyomorék, határozatlan gyökérnek tart. Ha valakit ki is akarok hívni csak úgy délután még akkor is lekoptatnak.
2014. nov. 15. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Akkor próbálj meg változni! Olyan nincs, hogy valakit senki nem bír, és ha nyitott rá sem lesznek barátai.
2014. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Pedig nem olyan lehetetlen a helyzet, hogy az embert csak olyanok veszik körül, akik leszarják vagy épp pont ők nem olyan bulizósak stb. Csaj sajnos sok embernek nehéz elfogadni és belátni, hogy nem minden esetben lehet változtatni...

Én is ilyen helyzetben vagyok, de nem azért mert ne lenne haverom, hanem mert b#sznak eljönni velem, pedig nem 1 szer nem 2 szer hívtam már őket, de azért a seggüket nem fogom kinyalni, meg könyörögni...

2014. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Menj el egyedül, pár pohár után a haverkodás is menni fog.
2014. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
És miért kell vki, hogy bulizni mehetsz? Nem értem, nem csaj vagy, hogy féljél elmenni, vagy igen? Én az esetek többségében egyedül jártam és nagyon jól éreztem magamat és még bőven van időd bulizni járni.
2014. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is így voltam, de én elmentem egyedül :D vidám egy éjszaka volt, az tuti :D

22/L

2014. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Hú de ismerős érzések.. Hát mint elöttem mondták pasi vagy menj el egyedül.Szülőket valahogy tedd félre vmi indokkal. Ugyanakkor azt el kell fogadni hogy nem mindenkinek ugyanolyan. Én 20 /l vok. Engem gimibe kiközösítettek meg nem nagyon voltak lehetőségeim ahova így érdemes lett volna elmenni. Most fősulis vagyok albérletben.Megint nincsenek nagyon lehetőségeim mert velem sem mennek el. A kolisoknak van életük albérletbe meg szerencse kell hozzá.Legalábbis ahol én tanulok. SZerencsém nekem nincs akikkel barátkozok nem ilyen eljárkálósok. Amikor eljárkálósokkal kezdtem barátkozni leráztak.Tehát ennyit erről. Én már elfogadtam. Párszor eljutottam buliba társasággal és nem annyira nagy durranás az. Lehet inni,ismerkedni meg szobára menni. Na én nem vok ingyen.kur.va.Piálni annyira nem is szeretek és amikor ittam pár pohárral akkoris csak kicsit csiccsantottam be. Ismerkedés meg nem feltétlen úgy alakul ahogy szeretnénk attól mert szórakozóhely ebben is volt részem.Én azt javasolnám próbálj meg először egyedül elmenni ide oda.Nem kell feltétlen szórakozóhelyre. Igen nem könnyű én is megfogadtam hogy ez lesz persze azóta sincs így.Ne hagyatkozz másokra aztán ha kis szerencséd meg tököd van még ismerkedni is sikerül majd főleg az ilyen beülök iszogatok típusú helyre. De amúgy a férfiaknak könnyű dolguk van a diszkókba a csajok felszedése terén csak tök kell hozzá.Egyébként a másik amit tanácsolok hogy szerezz barátnőt és menjetek el együtt némely helyre.Majd rájössz hogy fontosabb az hogy legyen kihez fordulnod mint ez a bulizós korszak. Szerintem senki nem sántul bele akinek nincs. De erre is csak akkor jössz rá és nyugszol le ha megtapasztalod milyen és kiderül hogy nem a stílusod. Ha meg a stílusod akkor fordítva.
2014. nov. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. A többiek csak másoknak akarnak megfelelni. Te ne tegyél így! És mások miatt ne akarj megváltozni. Akkor meg nem leszel jóban önmagaddal!
2019. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!