Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A? Z a problemam a kocsival...

Feco8888 kérdése:

A? Z a problemam a kocsival hogy itthon felre alltam vele este meg at akartam alni vele mashova es egyszeruen nem indul azota, de kozben kiderult hogy meghalt az onindito de azt le csereltuk de azota dugulast momdott

Figyelt kérdés
94es 1.3as eggyik ismerosunk mondta hogy lehet dugulas van valalhol es szet szedtuk az egesz benzin cso rendszert a tankot is le vettuk es kifujtuk azt is ami a tankban van adagolo vagy miaz az elvolt dugulva meg az egesz csovet at fujtuk es szepen at is ment a levego teljesen de utanna sem indult, kicsereltuk azt is ami a tankban van + a jeladot is de semmi a karburatort is megnesztuk ontottunk be neki ott is egy pici benzint plusz a gyertyakhoz is de semmi talan egyszer vagy ketszer ha beindult de ahogy le vettem a gazrol a labam egybol leallt miutan beindult. azota csak teker teker meg es nem akar ugy rakapni hogy beinduljon. a gyertyakot latni mar egy pici benzint de mar tanacstalanok vagyunk. az aksi jo benzin van benne
2016. jún. 5. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen kocsi ez?
2016. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TheCruve ***** válasza:
100%

Gyújtás jó? Elosztó?

Üzemanyag szivattyú?

2016. jún. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vatafak ***** válasza:
100%
...hogy hogy milyen kocsi ? ott van 1értelműen h 94es 1,3as ...XPPPPPP
2016. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!