Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem meg apumat,...

Hogyan győzzem meg apumat, hogy nem veszélyes egy BMW?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy E90 320 as BMW-t és meg is van a rá a pénzem,de elég idióta szituáció áll fent.Apum nem engedi,hogy


megvegyem mivel idézem:"A BMW k hátsókerék meghajtásúak és ismerem a vezetési stílusodat,megölnéd vele magad..."

Azért féltenek ennyire mert a szomszédunknak volt egy fia aki pár évvel ezelőtt meghalt egy hasonló autóval.Esős idő volt és egy kanyarban elszállt a kocsi segge és nekicsapódott egy híd sarkának.

Ha BMW-t merek venni költözhetek is bele,mert a házból ki leszek pakolva.

Hogyan lehetne megértetni vele,hogy ezt is ugyanúgy lehet biztonságosan vezetni mint a többi autót?


2016. aug. 21. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos sehogy, vannak emberek, akik alapból hülyék. Próbálkozhatsz olyan dumával, ami igaz is, hogy ha tényleg veszélyes lenne egy bmw akkor nem engednék forgalomba meg ilyenek, de aki hülye az hülye... És bocs hogy ilyet mondok a szüleidre, de nagyon gyerekes amit csinálnak. Amúgy ha elmúltál 18, akkor a te dolgod, hogy mit veszel.
2016. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én szemszögemből nézve tudomásul venném a helyedben hogy otthon laksz, nyilván fiatal vagy, így "az van" amit engednek javasolnak.

Nálunk is megvolt ez csak motoros témában, örültem hogy van saját tehermentes gépem, de hamar kiismertem és már nem nyújtott újat. Független lettem, pár éven belül olyat vettem márkában amit mindig is akartam, és megmutattam hogy nem kötelező teherautó oldalában végezni vele.


Bmw helyett vehetnél más autót ami erőben és dinamikában hasonló. Bár értem hogy most mindenkinél tart a láz, mindegy milyen évjárat, kategória csak a név legyen meg.

2016. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nézze az éremnek azt az oldalát, hogy hány bömös rohangál az utakon és nem donorok ülnek bennük. Amúgy abban igaza van, hogy veszélyesebb a hátsókerék mint a frontos, hóban, sárban, csúszós talajon észnél kell lenni, de nem atomfizika. Ha olyan a vezetési stílusod, akkor meg egy kis papír Swiftben nagyobb veszélyben vagy. :D
2016. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél helyette egy Nissan-t vagy egy Mercit
2016. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is nyugtasd meg apádat, hogy az a "brutálszörnyetegmegymintazállatésmegfogölniazelsőkanyarnál" típusú BMW olyan gyorsulást produkál, mint egy hagyományos 5-7 milliós Nissan/Ford/Opel stb.

[link]

Ha pedig a számok nyelvén sem ért, akkor fizess be egy vezetéstechnikai tréningre és legyen szemtanúja, ahogy megszerzed a minősítést, a "vezetői tudást", ami igazolja, hogy kordában tudsz tartani egy ilyen szörnyeteget. Ha ez sem győzi meg és van stabil fizetésed, akkor irány a csajoddal egy albérletbe és ne foglalkozz apád véleményével. Mondjuk számomra nem kicsit paradoxon, hogy egy 3-as bömösre van pénzed (amit feltételezem fix fizetésből és nem otthoni "zsebpénzből" veszel meg, vagy ha igen, akkor "apádnak van meg rá a pénze" és nem neked, tehát rosszul fogalmazol) és mégis foglalkozol édesapád véleményével. Ez a kettő valahogy nagyon nem fér össze. A BMW tipikus nagyfiús/alfahímeknek való márka, akik a saját útjukat járják. Szóval ebbe a képbe valahogy nem fér bele a te döntésképtelenséged. Bocsi nem akarlak megsérteni, de most ez jutott eszembe :D [link]

Remélem vágod a poént, csak hülyülök. :P

Na, szóval állj ki az igazadért, mert semmi értelme, hogy egy ilyen jelentéktelen dologban befolyásoljanak. Remélem sikerrel jársz.

2016. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
érdekes.. bmw-re lenne pénzed, de arra, hogy elköltözz tőlük nem..
2016. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a BMW a veszélyes,hanem aki felelőtlenül vezet. Ezt kellene megértenie.
2016. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van pénzem BMW re mivel szerencsére jó munkahelyem van és havi 200 ezret kézbe kapok.Mivel a szüleimmel lakok nem költök rezsire és kajára sem,így nem nagy tudomány havi 150-170 ezret megspórolni...


Persze elköltözhetnék albérletbe is,de akkor mennyit lehetne félretenni?Fölösleges pénzkidobás.

2016. aug. 21. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!