Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem hülyeség ez a...

Szerintetek nem hülyeség ez a piamegvonás részükről?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, akit meghívtam a szülinapomra. Konyakot bontottam, de ő nem volt hajlandó egy kicsit sem inni. Szinte kiabált velem, hogy ő nem fog inni, mert mióta együtt van a barátjával, egyikük sem ihat egy korty italt sem. Szerintem ez hülyeség. Nem kell részegre innia magát, de az ünnepelt egészségére illik inni, ha jól tudom. Nem is kocintott, csak ült ott megsértődve, hogy meg mertem kínálni. A pasija lehet be sem tartja, de ezt nem tudhatom. Viszont ez a piamegvonás, lehet, hogy a továbbiakban rosszabb lesz. Mert tudok olyan esetről, ahol a férfi fiatal korában még sört sem ivott, aztán 40 évesen alkoholidtaként halt meg. Persze nem csak ez a véglet van. De azért ez túlzás. Szerintem.
2016. aug. 21. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, lehet, hogy nem, egyvalami biztos: az ő választásuk, illik tiszteletben tartani.
2016. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Mindenki ugy el, ahogy akar, de ha az en bulimon sertodik meg, tuti kivagom. Nem tudhattad,hogy nem iszik, es hidd el, ez csak egy hiszti a reszerol, a pasijanak akar imponalni. Mi sem iszunk a ferjemmel abszolut, csak tenyleg nagyon ritkan,de ha unnepelunk valakit,akkor illik elfogadni, koccintani,inni egy kortyot.
2016. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg van olyan, hogy valaki nem iszik, de ilyenkor nem megsértődni kell, hanem normálisan elmondani, hogy ő nem piál. És ilyenkor koccintásnál ők almalevet, vagy valami alkoholmenteset szoktak a poharukba tölteni.

Nem eröltetted nagyon az alkoholt? Mert ha ő mondta, hogy nem, de te meg nyomtad oda és győzködted akkor viszont jogos a felháborodása.

2016. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MZ.per.X ***** válasza:

A kérdező össze vissza hablatyolásából nekem az jön le hogy tuti rá akarta erőltetni...


"ünnepelt egészségére illik inni, ha jól tudom"

"pasija lehet be sem tartja, de ezt nem tudhatom"

"piamegvonás, lehet, hogy a továbbiakban rosszabb lesz"


Ha ehhez hasonlókat mondott ott is akkor valahol meg tudom érteni hogy kiakadt a másik fél...

2016. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval értek egyet. Ilyen jelentéstartalmú szöveg tükrében az említett bulin sem lehetett túl tapintatos. Egyszerűen el kell fogadni,ha valaki nem iszik. Ennyi. Megítélni megítélheted,de alapjában véve semmi közöd hozzá.
2016. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!