Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők hogy a nemreagálrá-nyersenelutasít hozzáállás kombinációval részükről tökéletesen mindent megtettek az ismerkedésért?

Figyelt kérdés
Én valahogy úgy érzem, amikor ilyen nők egyszavas válaszait hallgatom (vagy épp nincs, mert ráutaló magatartást tanúsítanak), hogy kiszívja belőlem az önbizalmat, mintha egy rongybabához beszélnék.

2016. máj. 22. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Figyi, ha én nem reagálok vagy elutasítok valakit, akkor nem akarok vele ismerkedni. Vagy rosszul értelmeztem a kérdést?
2016. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodom el ezen, mert a nő testbeszéde egészen mást mond. Nyilván nem kezdeményeznék, ha elfordulnának tőlem. De ez annyira alap, hogy meg se kellett volna említenem.
2016. máj. 22. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem érdekled őket. Ennyi. Fogd fel, lépj tovább, zaklass másg.
2016. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
*mást.
2016. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Sokáig úgy gondoltam, hogy mindenkinek megadom az esélyt, ismerkedjünk meg rendesen, beszélgessünk. Ebből az lett, hogy sokan azt gondolták, hogy az első randitól kezdve kapcsolatban vagyunk. Rögtön beosztották az időmet, úgy gondolták, hogy minden sínen van, sőt, volt, aki a barátnőjének nevezett az első találkozás után (wtf.).


Na ezek miatt úgy vagyok vele, hogy igyekszem minél hamarabb elutasítani azokat, akikkel úgyse lenne semmi, akikkel nem tudok elképzelni egy kapcsolatot.


Ismerkedni nem úgy kell, hogy fogsz egy nőt és addig terrorizálod, míg be nem adja a derekát. Rá kell írni ezerre, majd egy visszaír és lesz valami.

2016. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Rá kell írni ezerre, majd egy visszaír és lesz valami."


Na, és pont ez az, ami valójában tönkreteszi a netes ismerkedést, szóval ne adjünk már idióta tanácsot, kérem szépen.

2016. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Rá kell írni ezerre, majd egy visszaír és lesz valami." Hát ezt a baromságot. Minek nézed te az embert, hogy minden mindegy alapon, mint valami géppuska céltalanul lövöldözi az üzeneteket véletlenszerűen a nőknek? Azért szerintem az ismerkedésnek többet kellene jelentenie, mint mondjuk ha valaki lottózna és majd csak eltalál pár számot.
2016. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ez nem a Lie to me című sorozat hanem a való élet, a testbeszéd értelmezésének kb annyi értelme van mintha a csillagok állása alapján ismerkednél. Ha ilyen dolgokból próbálsz kőkemény következtetéseket levonni, akkor nem csoda, hogy nem jársz sikerrel. Tipikus esete annak amikor mindent belelátnak a semmibe.
2016. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen testbeszéd? Nem lehet, hogy valamit baromira félreértesz? Én is ránézek azokra, akikkel beszélgetek, legyen az akár csak egy kollégával egy szakmai megbeszélés, attól még, mert nem sütöm le a szemem, és nem fordulok el, még nem akarok többet. Szóval mesélj már ezekről a testbeszéd jelekről, amikből te többet véltél felfedezni, mert szerintem túlkombináltad.
2016. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

abban igazad van h legalább megmondhatná emberhez méltóan h nem akar ismerkedni mert..

de a legnagyobb részük az energiaminimum elvén működik..neki mindent de cserébe semmi, sőt még te rohadj meg

2016. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!