Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Dezső Bencéről?

Mi a véleményetek Dezső Bencéről?

Figyelt kérdés
Nemtudom 2éve mikor feliratkoztamrá azért tettem mer valami érdekeset mutatatott és dumált,de az utóbbi időben elképesztően elszált magától teljesen megváltozott a szemilyisége tulajdonsága stb.és ez nagyon lehangolónak találom mért kellet? Szerintetek mi lehet a hátérben?Meg mindig úgy beszél magáról mint valami filmsztár hogy nemtom cégeknek dolgozik v.hogy ő az arca valamilyen rendezvénynek meg ilyesmi,Meg hát az-az új stúdió a berendezéseivel az sem 2fillér//Erre is lennék kíváncsi hogy honnan van erre pénze mer sokivideós emlegeti hogy a youtube-os fizetése így meg úgy de egyik se magyarázta el hogy mint megy ez. Szóval ti is ilyesmi változást éreztek?És vajon tényleg ilyen felkapott lenne nemtudom hány évesen hogy enyi mindent megtehet magának?

2016. aug. 21. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus tehetségtelen felkapott celeb, ráadásul csak a nagyon fiatal korosztályban népszerű.
2016. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Oszinten nekem legeloszor sem volt szimpi most meg... Ha igy erzi, h o mar valaki akkor legyen, de hidegen hagy a munkassaga... Ahogy eddig.
2016. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Megváltozott, már én sem nézem a videóit. Nem tudom mi lehet a háttérben, de az biztos hogy ezzel a magatartással nem fog úgy növekedni a feliratkozások száma, mint korábban.
2016. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat egyre több youtube osnál figyelhető ez meg csak náluk valahogy elnézhetőb mert ők még azt próbálják folytatni amit elkezdtek.De most megtalálta a haverjait ez a royalszabi meg boldzer (ha jól irtam)tisszta páva társaság és egyre megy lejebb a színvonal.Kár érte na mind1
2016. aug. 22. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyébként régebben sem volt szimpatikus és most sem, tipikus 10-12 éves kislányok szórakoztatására való, egy-két videóján kívül egyik sem szól semmiről, főleg mostanában.
2016. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
A YouTubeos fizetésühöz nincs közünk, mit vársz hogy beszámoljon róla hogy melyik hónapban miket vesz belőle?Meg asszem valami szerződés is van nekik hogy nem mondhatják meg mennyit ketesnek.Amúgy nem biztos hogy a YouTubeon szerzett pénzből csinálta azt az új stúdiót...Gondolom dolgozik is YouTube mellett(nem tudom mert nem nézem őt csak max 5 videóját láttam meg Royalstabival).Amúgymeg sajnos mindenki így megváltozik egy idő múlva a helyükben te is egy kicsit nagyképűbb lennél ennyi követővel.Hiába gondolod hogy nem...Amúgy meg azóta nőtt is lehet azért is változott.De nem tudom mennyire nagyképű hisz tényleg nem nézem a videóit rendszeresen de nekem az jön le azokból amiket láttam hogy rendes,vicces és egyáltalán nem beképzelt vagy bunkó.De ez az én véleményem lehet más jobban tudja.:) 16/L
2016. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt szóltok a helyesírásért sorry, nincs kedvem átnézni.....:D #6 vagyok
2016. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
66%
Nekem is régen sokkal szimpatikusabb volt, most meg ilyen szar,elhühéskedett videókat csinál.Igazából még nem iratkoztam le,de lehet,hogy megteszem. Szerintem a mostani "tellyesítménye" alapján rohadtul nem érdemli meg a 200.000 feliratkozót!!!Egy nagy szar lett.
2016. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!