Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem hiányoznak a régi...

Csak nekem hiányoznak a régi gyerek "bulik"?

Figyelt kérdés
A régi általános iskolás mikulási, farsangi és egyéb bulik:d
2016. aug. 22. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
En most fejeztem be az altalanost, es nem igazan szivleltem ezeket a bulikat, szoval nem tudom elkepzelni, hogy valaha is hianyozni fog :)
2016. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én se gondoltam volna, hogy pont ezek fognak nekem hiányozni, pedig még csak most lettem nem rég 17 éves.

De volt egyfajta hangulata :)

2016. aug. 22. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
A későbbi bulik jobbak voltak. Akkor történt is valami. A sulibulik nálunk csak ilyen lötyögősek, semmilyenek voltak.
2016. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
Nekem nem, sose voltam egyen se :D csak olyanon, mikor tanórába vágták ezeketet a mikulásos butaságokat, nem tetszett. Meg egyszer voltam valami teadélutánon :0 nagyon gáz volt, olyan volt, mint egy babazsúr. :/ Nem szeretem az ilyesmiket.
2016. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányoznak :D Mondjuk a mikulás buli pont nem, mert utáltam az osztálytársaimat és nem szivesen vettem bármelyiküknek is 1500 ft értékben csokikat meg ilyesmiket. Meg utáltam, hogy amig én a húzottamnak telepakoltam a zsákját olyan dolgokkal, amiket kb mindenki szeret, pl. kinder buenoval, tejcsokival, kinder tojással, stb-vel, akik engem húztak, azok mindig ilyen gusztustalan dolgokat adtak nekem, mint a mentolos csoki O__O, meg vagy két maréknyi szaloncukor, alig kaptam olyan dolgokat, amik tényleg finomak voltak..

De az ilyen farsangos bulikat meg ilyesmiket én is szerettem :D Mindig vittünk egy csomó sütit meg kekszeket meg rágcsákat :P

2016. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
És még nagyon sok minden fog hiányozni neked ha még idősebb leszel :):
2016. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányoznak, főleg a szülinapi bulik ilyen 6-11 éves koromig. Olyan jók voltaaak.
2016. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak hiányozni, az egyszer biztos ><
2016. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igeeen, nekem is! :)

De főleg a gimis bulik, vagyis ilyen rendezvények, karácsonyi ünnepség, gólyaavatás stb. Nálunk ilyen kis aranyos, vicces feladatok voltak, nem gonoszkodós/egy-két kivétellel, de mindeki élvezte, nagy poénok voltak, az ünnepségek, sulinapok, amikor minden osztáy csinált valamit a saját termében a diákok meg mentek körbe a suliban.

Voltak játékok, versenyek, kisértetház, sütik. :))

Idén végeztem a gimiben és nagyon hiányzik már most :(

2016. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!