Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van akit régen sokat...

Más is van akit régen sokat csufoltak és mostanra teljesen sínen van az élete?

Figyelt kérdés

Engem 8-9 évig minden nap piszkáltak es mindennap sírtam otthon, azt se tudtam ki vagyok valójában. Aztán megismertem egy személyt aki ki hozta akarata ellenére azt aki vagyok. Azota sok minden megjavult, teljesen új ember lettem, önmagam, nem bánt senki max kibeszel, megismertem a szerelmem, és eszembe se jut a régmúlt

17 L


2016. aug. 22. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Igen, en pl. Folyton piszkaltak hogy ronda vagyok. Aztan elkerultem gimibe majd egyetemre es teljesen kikupalodtam. Ezzel szemben latom a volt osztalytarsaimat, lenott a hajuk, tele vannak igenytelen tetkokkal, igenytelen, kinais ruhakba oltozkodnek es a leghosszabb parkapcsolatum 3 honap volt, amiben sikerult teherbe is esniuk es a legnagyobb tortenes az eletukben hogy feljutnak Pestre moziba meg plazazni... szanalmas.

Atnezek rajtuk, ha osszefutok esetleg veluk, ami ritka mert en mashol elek.

2016. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Kövér voltam lefogytam. Jelenleg senki sem ismer meg. Akit szépnek láttam középsuliba az most igen átlag vagy már már ronda lány.

Nem mondom hogy teljes önbizalom tengerben úszok de az életem még így is ég és föld ahhoz képest 😊

2016. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.:):):)Óvodában és általános iskola alsó tagozatában engem mindig megtaláltak a kötekedő, lenéző, gúlyolódó emberek. Nekem az élsport segített, ahol szembe kellett néznem a hibáimmal(nem jól kezelt maximalizmus, teljesítménykényszer, túl sok feladat vállalása stb...). Nagyon sokat változtam, fejlődtem, teljesen új ember lettem. Jelenleg pedig az önbizalmam építem.

Remélem van olyan ember akinek segítettünk válaszainkkal! Mindenkit arra bíztatok,aki hozzám hasonló problémákkal küzd, hogy igenis fogadja el önmagát, engedje meg magának, hogy ne legyen tökéletes és ne törődjön a számára nem fontos emberek véleményével. És még egy amit megtanultam: ha valaki figyelmeztet egy hibámra, akkor nem megsértődöm, hanem elismerem az igazát.

2016. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Mindenkinek el kéne fogadni magát /kiismerni magát, nem hagyni hogy elhitessek vele azt ami nem is igaz, csak azokkal foglalkozni akik jot akarnak, és ha bizonytalanok a kulsejukkel akkor mondjuk egy nem pasit megkérdezni aki nem bunkó es nem meghallani a sok irigy 3,14csát
2016. aug. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!