Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megnézzem az AI Mesterséges...

Megnézzem az AI Mesterséges értelem címü filmet? Mikor régen láttam akkor felkavart és tökre sítam rajta eltelt pár év, de a film tetszett de még most is sírós vagyok.23f

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 21:13
 1/4 eznemlényeges ***** válasza:
Szerintem megnézhetnéd, hogy most hogy látod a filmet , s hogy milyen reakciót vált ki belőled.
2016. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg. Max bezárkózol egyedül és senki sem látja, ha megint sírsz rajta. Az egyébként is egy nagyon felkavaró film, bennem is mély nyomot hagyott, pedig először gyerekkoromban láttam.

26/L

2016. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát én olyan 17-18 évesen.... am nem s0kat vált0ztam sőt azóta mióta teljesen elfogadtam olyannak magam amillyen vagyok, már nem játszim meg magam, nem akaok 0lyan lenni mint a többiek, egyéniség vagyok, azóta még inkább sírós vagy0k.
2016. júl. 27. 21:34
 4/4 A kérdező kommentje:
megnéztem. bőgtem. és fel is kavart. sztem gyönyörű film. de pár évig nem fogom megnézni. na megyek megint bőgök kicsit.... sziasztok :(
2016. júl. 28. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!