Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz ha én kifejezette...

Mennyire gáz ha én kifejezetten élvezem ha gyerekként kezelnek? Alacsony vagyok, vékony, kis orrú és a hasam is úgy nől ahogy a gyerekeknek. Lehet ez szeretet hiány? 20f

Figyelt kérdés

igazából gyerekkorom elég szar volt, szüleim üvöltöztek és sz szerint verekedtek napi szinten. repkedtek a fogak.... persze mentek is fogorvoshoz, már kéz a kézben miután kiverték egymás fogait, de engem ez megviselt.... nemrég költöztem el otthonról és most estin végzem a fősulit, de ha megyek valahova mindig 14-15 nek tippelnek. a lakótársam is annak néz és hiába tudja már h nem annyi vagyok, úgy kezel és ez jólesik. hihetetlen, tudom, de így van. és valamiért jól esik ahogy kicsit kicsiként kezelnek, vagy aki nem ismer azonnal olyan másként - lányok- és szeretettel kezel, törődéssel, de ha kiderül az igazi korom nem is hiszik el sokan :D


20f


2016. aug. 23. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem gáz, de valószínűleg sok más embert nem zavarna. Én ijesztőnek tartom, hogy valaki nem hajlandó felnőni. Én nem örülnék, neki, ha ilyen ember lenne a környezetben, barátkozni, párkapcsolatot vagy lakótársat szeretnék, nem egy nagyra nőtt gyereket nevelni fiatal felnőttként.
2016. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Úgy sem ártasz senkinek vele, ha neked meg örömet okoz..hát legyen.
2016. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Engem is mindig 14nek néznek, maximum :)

Alacsony vagyok, vékony, kissé "babaarcú".

Szerintem vicces :)

Mondjuk az "úgy kezel" alatt nem tudom mit értessz pontosan.

Esetemben a barátnőim is fiatalabbnak néznek ki, úgyhogy nincs nagyon különös bànásmód.

Gyerekes vagyok, de nem jobban mint más. Kissé talán lökött is néha, ha jó a tàrsaság, de komoly, kultúrált társalgást is szívesen folytatok bárkivel :)

Alapvetőn én is szeretem h. fiatalabbnak néznek, kivétel mikor lenézően szólnak hozzánk pl. ha beülünk egy italra valahová és egyből el akarnak küldeni, vagy a rendelèsre csak egy " Na persze! ...Személyi" a válasz... de nagyon szórakoztató mikor elkerekedik a szemük, h. Jé mégsem kisiskolások :)

Összefoglalva nincs abban semmi baj ha kiélvezed az adott helyzetet, amíg nem élsz vissza vele. :)

19/l

2016. aug. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
ez csak egy gagyi technika amivel probálod elkerülni a felnöté válást
2016. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%

Ezzel én is így vagyok.

32f

2016. aug. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Gyerekek kíváncsivá tettetek, kár, hogy nem fényképes az oldal.

Itt mindenki 5-10 éveket le tud tagadni. x)

2016. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!