Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha melegnek...

Mit csináljak, ha melegnek gondolnak munkatársaim?

Figyelt kérdés
Azért, mert én nem kavarok minden jöttment lánnyal, hanem megválogatom őket. ( Igazából belső alapján, de sokszor rossz belső, csúnya külsőt hordoz magával ). Viszont jelen esetbe munkahelyemen csúnyák is a lányok meg hihetetlenül hülyék. A magánéletemben viszont olyan lányokkal voltam, akiket megnéz az egész város, de ezzel nem szoktam felvágni, mert nem olyan vagyok meg különben sincs sok közük hozzá.
2016. aug. 23. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ettől miért gondolnának melegnek? Honnan veszed, hogy annak gondolnak? Ha meg mondják, mondd meg, hogy tudtommal, ha férfi létemre nőkhöz vonzódom, akkor nem vagyok az és kész.. Téma letudva. Foglalkozzon mindenki a munkával, azért jártok oda.
2016. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A hátam mögött beszélik..
2016. aug. 23. 17:44
 3/13 anonim ***** válasza:
szard le őket mit foglalkozol velük ? ne kommunikálj velük ennyi :)
2016. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"de sokszor rossz belső, csúnya külsőt hordoz magával"


Ez pont fordítva szokott lenni.


Mit csinálj? Kerüld a konfliktust és ne foglalkozz vele, ha nem akarod, hogy elveszítsd az állásodat!

Magánéletet kizárni a munkahelyről!


Max. keress másik állást közben.

2016. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele. En is egyszer bemeseltem egy sracnak, h leszbikus vagyok kulonben nem hagyott volna beken... Ha olyan csunyak inkabb orulj neki😅😅
2016. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Alain Delon ***** válasza:
Jó hülye helyen dolgozhatsz. Szerintem beszélj nekik arról, hogy te ilyen hülye és csúnya csajokkal még nem találkoztál, mint az ottaniak. Máshoz vagy szokva: szebbekhez, okosabbakhoz.
2016. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szia. Nem értem a kollégáidat. Mi értelme van annak, ha *végig mennek* egész városon? Inkább büszke lehetnél arra, hogy komoly kapcsolataid voltak, és nem kihasználni szeretnéd a nőket. És ha sokat válogatsz azzal is mi van? Egyrészt semmi közük hozzá, másrészt, lehet, hogy az adott nővel fogod leélni az életedet, sokkal jobb, hogy először inkább megismered, és nem vágsz bele olyanba, amit idővel megbánnál. Neérdekeljen a mások véleménye, umalmas az életük. Majd a sorstól visszakapják.😊
2016. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"de sokszor rossz belső, csúnya külsőt hordoz magával"


Ezt a mondatot utoljára egy nagyon híres homoszexuális férfi írta le. :) (Feladvány, hogy ki is melyik művében.)



Egyébként tényleg annyit tehetsz, hogy teszel rá. Illetve el kell döntened: a férfiak értelmesek a munkahelyeden, vagy ők is idióták? (Ha minden jöttmenttel összeállnak, akkor van egy tippem, melyik...) Ha a válaszod az, hogy ők is ostobák, akkor ne erőlködj.

2016. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nehéz nem kommunikálni velük, mert egy közegben dolgozunk. A lányokról meg inkább nem mondanék negatívot, mert visszamondanák nekik, aztán még több konfliktus. Természetesen idiótának tartom őket, csak bosszantó ez. Másrészt nem hinném, hogy végig mennének a városon, mert csak a szájuk nagy, semmi több. Igazából én magam sem értem őket. Tényleg jobb lesz, ha inkább nem foglalkozom velük.
2016. aug. 23. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg szard le. Ha te úgy is tisztában vagy azzal, hogy nem vagy meleg, akkor miért érdekelnek, hogy mit gondolnak rólad?
2016. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!