Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha melegnek...

Mit csináljak, ha melegnek gondolnak munkatársaim?

Figyelt kérdés
Azért, mert én nem kavarok minden jöttment lánnyal, hanem megválogatom őket. ( Igazából belső alapján, de sokszor rossz belső, csúnya külsőt hordoz magával ). Viszont jelen esetbe munkahelyemen csúnyák is a lányok meg hihetetlenül hülyék. A magánéletemben viszont olyan lányokkal voltam, akiket megnéz az egész város, de ezzel nem szoktam felvágni, mert nem olyan vagyok meg különben sincs sok közük hozzá.
2016. aug. 23. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5.: Normális nő nem adja ki magát bu$inak!


A bu$i téma alapvetően akkor kerül elő közösségekben, amikor valakit, vagy valakiket ki akarnak készíteni, el akarnak távolítani a közösségből! Itt a közösség lehet egy munkahely is, hiszen az egy munkaközösség. A bu$i téma egy erősen MEGOSZTÓ téma!


Szerintem, ha ebből a munkából élsz, ebből eszel, fizeted a számláidat, akkor a helyedben nem reagálnék az egészre semmit és legfeljebb titokban keresnék másik állást. Azért, mert annak oka van, ha valahol így szeretnék kicsinálni/idegesíteni az egyik kollégát, irigység bármire (5000 Ft-al több fizetés, vagy kezdőként az átlagostól magasabb fizetés, vagy jobb íróasztal, szék, vagy jobb számítógép, vagy jobban megbízik benned a főnök, mert új vagy és nem ismered még a főnököt..., olyan buta okai lehetnek, amit mi most el sem tudunk képzelni...), de akármilyen buta oka is lehet egy munkahelyen az egymás piszkálásának. Adott esetben az unalom is ok lehet.


Igen, a magánéletet, mint írtam kint kell hagyni a munkahelyen, senkinek semmi köze hozzá meló közben (ezt jól írja a Kérdező)!

2016. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Nem mondtam, hogy ne kommunikálj velük. Lehet azt úgy is, hogy nem vagy jóban velük. Mondok egy példát. Nem rég kiderült, hogy egy ember, akit jó barátnak tartottam, a hátam mögött nevetségessé tett, meg elmesélte, amiket mondtam neki. Nem vesztem össze vele, mert nem volt kedvem egy vitához, meg adott társaság része, mindegy, nem volt hasznos összeveszni vele. Eldöntöttem, hogy soha többé nem avatom be számomra fontos dologba. Attól még beszélek vele, ha kell, elmesélem, mi van velem, felköszöntöm a szülinapján. Ez nekem is jó, mert én sem vagyok dühös. Egyszerűen csak megjegyeztem, hogy mostantól neki igazán fontos dolgokat nem mondok el.

2016. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, és az se mindegy, mit mondanak rád. Mármint elítélik a melegeket a munkatársaid, vagy csak annak hisznek téged? Utóbbi még mindig a jobbik eset, mintha le is néznének tök fölöslegesen.
2016. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!