Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

sokat gondolkodtam hogy kiírjam-e ide a segítkiálltásomat.de úgy érzem nem bírom már el ezt egyedül.17 éves vagyok,rengeteg csalódás ért már.nem tudok boldog lenni igazán. barátom sincs. szeretet hiány, gondolkodtam hogy elmegyek itthonról,senkivel sem szeretném tartani a kapcsolatot.és ez nem csak egy "tini keserű élete" nem..sajnos nem! és tudom fájna feladni mindent! a jó meleg otthonom.de egyszerűen már képtelen vagyok dolgokat véghez vinni.a szerelmi csalódásaim követik egymást,itthon a szüleimmel jó a kapcsolatom,de nem fényes a helyzet itthon sem. a baráti körömből sem szeretnék senkivel sem tovább barátkozni.magamban felfedezni vélem azt hogy egyre jobban omlok össze belülről.emésztem fel,kevesebbet eszek,egyre jobban szállnak le a Kg-ok rólam fogalmam sincs mitévő lehetnék. hogy van-e még helyem az életben? nem hinném


2016. aug. 23. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Tehát igazából volt valami szerelmi csalódásod, és e miatt akarsz világgá menni? Ha tudnád hogy még milyen problémák lesznek az életedben később...
2016. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
31%
Vegyél kutyát
2016. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blade Bone ***** válasza:

Helyed az biztos van az életben, az a kérdés, hogy akarod e?

Sokan vagyunk pár nélkül, de ez még nem a világvége, egyedül is lehet boldogulni az életben és hidd el, így még talán jobb is, mert egy másik embert nem láncolhatsz magadhoz, hiába jó minden pár évig, hónapig, ha utána azaz illető fogja magát és kilép az életedből. Ezért kell megtanulni önállóan is létezni, hogy a bekövetkező gondok se tudjanak megrendíteni. Hogy erősebb légy. :) De mindez egy szerető családdal sokkal könnyebb. Ők mindig veled lesznek. Az életcélod meg megfogod találni, vagy lehet már meg is van, csak még nem igazán vetted észre. :)

2016. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a szerelmi csalodasaid kovetik egymast akkor logikus lenne hagyni a szerelmet egy par evig amig felnosz es massal foglalkozni.
2016. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"17 éves vagyok,rengeteg csalódás ért már."

Mesélj kérlek..

"szerelmi csalódásaim követik egymást,"

Nem kéne minden héten más pasi ágyában feküdni.

"gondolkodtam hogy elmegyek itthonról,senkivel sem szeretném tartani a kapcsolatot"

És mit fogsz csinálni 17 évesen? Felteszem még tanulsz, miből fogsz megélni? Gondolkodj már egy kicsit, mielőtt ilyen baromságokat írsz le.

2016. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak várni tudsz, türelmesen várni, míg elég nagy leszel ahhoz, hogy elköltözz. Ne aggódj, amikor a legeslegalján vagy, minden csak jobb lehet. A hullámvasút is ilyen! :D
2016. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!