Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem igyekszik eltávolí...

A feleségem igyekszik eltávolítani mellőlem azokat az embereket, akiket kedvelek, akik engem kedvelnek. Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

A feleségem igyekszik eltávolítani mellőlem azokat az embereket, akiket kedvelek, akik engem kedvelnek. Mit tudok tenni ellene?


Több, mint 10 éve vagyunk házasok, és mindig ezt csinálta. Gyerekkori barátom is már eltávolodott tőlem, mivel párom folyton kiverte a itthon a balhét, ha közös programot szerettünk volna a barátommal és családjával. A facebook-on egyetlen megosztásomat sem lájkolja, viszont megnézi, hogy kik tették. Csinosabb, hozzánk közel álló hölgy ismerőseink képeire sem reagálhatok semmit (lájk, hozzászólás). Mikor kérdem, miért teszi, azt mondja, hogy nekem mindenki más fontosabb, mint Ő. Pedig természetesen nem így van... egyelőre.


Zoli


2016. júl. 29. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Én sose értettem, hogy az ilyen házisárkányokat miért viselik el a férfiak. Ez nem normális viselkedés, beteges.
2016. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Már csak azt nem értem,hogy ha elmondásod szerint is mindig ezt csinálta,minek vetted el?
2016. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem normális viselkedés, próbálj leülni vele értelmesen beszélgetni. Ez nem mehetne tovább így, Zoli. Ezzel csak azt fogja elérni, hogy eltávolodsz tőle és megromlik a házasságotok. :(
2016. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Uralkodni akar feletted, függésben tartani, hogy a gondolataidon is uralkodjon. Hogy mit tehetsz ? Tudod jól.
2016. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Féltékeny. Kövér?
2016. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Minden képpen beszélgessetek el arról, hogy szeretnél egy kicsit levegőt kapni. Az már nem jó kapcsolat ahol ennyire nincs bizalom... vagyis nem is inkább bizalom. Ez tényleg egyszerűen uralkodni vágyás van benne, ő akar lenni a domináns a kapcsolatotokba.
2016. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Feleségétől nem szép hogy tulajdonkent tárgykent kézzel téged.

Itt neked kell erősebbnek lenned,es nem hagyni hogy irányítson pl kozos baráti program.

De!! Idézek tőled valamit.


" Csinosabb, hozzánk közel álló hölgy ismerőseink képeire sem reagálhatok semmit (lájk, hozzászólás)."

Nos ezt miért teszed???

Mire jó ez mivel a te szemed nem is csinosabbak mint a feleseged ezzel ő is tisztában van. És ha egyszer megnosultel akkor nem kell udvarolgatni más csinosabb nonkenek kommenteket írni,de jól nézel ki stb...

Ez neked sem essbe jól.


Viszont meghalgatnam ezzek után a feleségét is hogy mi váltotta nála ki ezt a viselkedést.

Miért nem bízik benned???

Tettél e valamit azért hogy ennyire uralkodni kelljen rajtad???

Baráti kör milyen??

Aki minden hétvégén haverok buli csajok???

Függ ettől is szerintem.

2016. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális. Ha nincs gyerek, akkor nagyon egyszerű a képlet. Elküldöd vagy mész te. De semmi esetre sem finomkodva.
2016. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez beteges. Az én szememben ez már papucsság. Én odafigyelnék rá, kedveskednék, hogy mennyira szeretem (ugye ennek alapnak kéne lennie), de mellette tuti nem tűrném ezt a viselkedést.

Nekem vannak távoli ismerőseim, férfiak is (nő vagyok). Van, akinek nem túl rég született gyereke. Like-oltam, írtam egy gratulációt. Vagy a volt oszt társ esküvőjéhez is gratulálok ( jóban voltunk). Nekem nem férne bele, ha ennyire korlàtoznának. A példák a 8asnak szóltak, aki szerinte csak a "milyen szép vagy" hozzászólás létezik.

2016. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Nyilvan nem udvarolgatni akar a noknek facebookon, de amikor egy csinos no munkatars/barat nyaralni megy es feltolti a fotokat, akkor azokat tilos megosztani, like-olni, csak mert szep es raadasul nonemu az illeto?


Zoli, en is csak azt kerdezem, miert vetted el felesegul? Beszelj vele legalabb, es keresd meg a regi barataidat. Ha nem tud mas utat jarni, akkor ne maganyosodj el mellette, hanem inkabb valj el es keress valakit, akivel jobban megegyeztek.

2016. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!