Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy egy ideje nem merek emberek közé menni. Réggeben sosem volt bajom vele, még úgy sem hogy nem nagyon beszélek, de egy ideje nem merek utcára menni vagy például egy boltba. Félek az iskolában is, elkezd izzadni a kezem, szédülök és nem kapok levegőt. Félek attól hogy olyan emberekkel találkozok akiket ismerek. Mikor nyáron nyaralni voltam nem volt semmi bajom, senkit nem ismertem vagy akiket igen azokat nagyon szeretem. Mivel mindjárt kezdődik az iskola egyre jobban félek, mert nem tudom mit tudok csinálni ez ellen.
2016. aug. 24. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló problémáim. Én is ha valahova készülök (mondjuk koncertere) akkor folyton ideges vagyok és felkavarodik a gyomrom. Volt olyan nem is egyszer, hogy ez miatt az utolsó pillanatban úgy döntöttem, hogy inkább mégsem megyek el.
2016. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Régen pont ilyen voltam én is és azt ajánlották hogy keressük fel szüleimmel egyutt a pszichologust. Na amikor én ezt megtudtam nagyon kiborúltam hogy mi az hogy én ilyen helyre menjek. És ahogy egyre többet jártam rájöttem hogy semmi szégyelni valóm nincs. Nagyon sokat segített nekem és azóta jobban nyitok az emberek felé. Ajánlom neked és az 1. válaszolónak is :)
2016. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!