Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy csaj, nem tudom mit...

Van egy csaj, nem tudom mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
régen volt munkába találkoztunk, akkor bejelöltem facen.. beszéltünk is egy darabig, aztán elkerültem máshova, most nemrég véletlen szerüen befutott ahol dolgoztam és úgy "nekem esett" a boldogságtól mint egy elmebeteg, szinte túlzásba is vitte, ami nekem már kicsit sok volt, meg én szégyeltem magam mások előtt h olyan hangosan kinyilt.. kérdezett, kérdezte hogy megismerem e.. én meg pont emiatt a viselkedése miatt mondtam hogy Most hirtelen nem ugrik be.. próbáltam közömbös lenni. Aztán pár nappal késöbb rám irt facen hogy miután felraktam magamról egy nyaralós képet persze.. rámirt hogy szép hogy meg se ismertem.. Aztán irtam neki hogy vele miújság merre dolgozik.. Erre nem válaszolt, 2 nap telt el és semmi. Ja és ezelőtt még facen volt hogy beszéltünk és ő miatta szakadt félbe, mert egyszer csak nem válaszolt, és onnantól már nem is irt. Mit akarhatott? Szórakozik velem?
2016. aug. 25. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtős. Csak a kirakatba akar.
2016. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Unatkozik és többek között veled üti el az unalmas perceit. Komoly szándékai nincsenek veled.
2016. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól írták, csak akkor vagy jó neki mikor unatkozik.
2016. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy tényleg örült neked és lehet hogy akart valamit. Nem tudni. De lehet többet tudnál ha rákérdeztél volna. Meg vannak olyan nők akik könnyen megsértődnek,bizonytalanok,hirtelen hangulat változás,stb. Ebből a szempontból tényleg nagyon nehéz kiigazodni rajtuk és elég hitetlenek. Fura.

21/L

2016. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*megkérdezted vna
2016. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*hirtelenek

Bocsi,telóról írok :D

2016. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megirtam neki kb hogy ha nem akar semmi komolyabbat akkor inkább hanyagoljon
2016. aug. 26. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!