Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hazudják idősebbnek...

Miért hazudják idősebbnek magukat a fiatalok?

Figyelt kérdés

Elmondom először a történetet.

Épp tinderen nézegettem a lányokat, megmondom őszintén, nem hosszútávra terveztem, amikor jött egy jól kinéző lány, akivel felvettem a kapcsolatot. Pár nap után találkoztunk és megkérdeztem, hogy hány éves, 18, 19? Erre a lány mondta, hogy csak tinderen 18 éves, amúgy még csak 14. Nem vagyok pedofil, nem csináltunk semmit. Illetve ez nem igaz, elmondtam neki hogy veszélyes ez, meg hogy ne hazudjon, stb, stb. De azon túl semmit nem csináltunk.

Tehát a kérdés: most miért jó az ilyen kisgyerekeknek hazudni? Ráadásul előtte napokig beszéltünk tinderen és nem mondta hogy amúgy ő csak 14.


2016. aug. 25. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyet jol meg kell erőszakolni, csak h érezze a törődést.. És tanulja meg mit jelent mivel jár hazudni.. Ha már a szülei ennyire leszrják.
2016. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komolyan...? Te hány éves vagy, hogy ez kérdés tárgya?

Nem egyértelmű, hogy azért kamuznak, mert amúgy senki sem törődne vele?

(Sajnos nem ismerem a tindert, de oda nem kell min. 18 évesnek lenni, hogy regisztrálj, lehet az is közre játszik?)

2016. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2# de igen. A tinder ( hivatalosan, legalábbis a kiírás szerint ) +18-as.

De ha nem is az ( majd kijavítanak ), miért hazudja magát 18-nak? És mi van ha nem kérdezem meg, hogy "na akkor hány éves is vagy"? Simán lefekszik velem?

Egyébként 1# 22.

2016. aug. 25. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Lol, "nem foglalkoznak veluk". Egyreszt van sajat kis korosztalyuk is, ahol nyugodtan keresgelhetnek, masreszt ha valahol 18 ev a korhatar, akkor nem veletlenul annyi, hanem azert, mert nem kislanyokat varnak oda, hanem felnotteket.

Egyebkent pl.alkohol/dohanyaru vetelenel is szoktak magukat idosebbnek hazudni. Az altalad emlitett tinderen meg azert, mert egyreszt nem tudnak regisztralni, masreszt nehany kis k u r v a arra elvezkedik, ha felnott hapsik (is) rejszolnak a kepere. Mondjuk nem is ertem, hogy egy 14 eves taknyos kislany mit is keres a Tinderen, a szulei hol vannak ilyenkor???

2016. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szülők hibája,meg a társadalomé stb. Manapság egyre durvábban tolják a tinik,ha nem vagy olyan mint mások,kiközösítenek. A férfiak meg betegek abból a szempontból,hogy még egy 13-14 éves lány esetében is csak a csöcs,pina meg segg jár a fejükben. Engem is néztek 13 évesen a mellem miatt. Sok a beteg ember...
2016. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!