Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem szereted az emokat?

Miert nem szereted az emokat?

Figyelt kérdés
Kerlek szepen diplomatikusan, ne csunyan valaszolj, s ne olyan erveket hozz ellene, hogy "mert undirotiak" mert ez nem egy ok, nem egy erv, barki lehet undorito :) megtisztellek azzal titeket hogy megkerdezem miert nem szeretitek oket, akkor kerlek szepen kedvesen valaszoljatok.

2016. aug. 26. 02:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Hogy miért nem? Oké, emocionálisak, érzékenyek, én is érzékeny ember vagyok. DE nem mindegy, hogy magad felé vagy érzékeny, vagy a világ felé. Ahogy észrevettem ők csak maguk felé hajlandóak érzékenyek lenni, kifelé bunkók, befelé meg össze vannak omolva, hogy milyen szar a világ nekik, és a szemembe itt vágták el magukat, mert nem mások mint hisztis kisgyerekek és elvesztették a létjogosultságukat. Ha akarják öljék meg magukat, joguk van hozzá. Amúgy tisztelet a kivételnek - mert olyat is ismerek -.
2016. aug. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1. jav.: szememben

2. jav.: és a szememben elvesztették a létjogosultságukat.

2016. aug. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Én nem utálok senkit csak kerülöm őket,mert negatív életfelfogást áraztanak magukból.És én ezt az életérzést nem akarom átélni/befogadni,ezért kerülöm őket és próbálok élettel telibb emberekkel körbevenni magam.
2016. aug. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Koszonom hogy kedvesen irtal nem orult modjara. Ami azt illeti, en rengeteg emot ismerek, s igen van, akit en is ruhellek, mert bunkok a tobbi emberrel. De azok az ire emok, nem keverendo ossze a tobbi emo tipussal. Nem mondanam, hogy ez olyan gyerekes, mert a egy atlagos gyereknek nem jut eszembe ilyen, hogy elgondolmodjon a vilagrol, az eletrol, stb. Az emok peddig ezt teszik, s vannak a half'n emok es a feeling emok akik kivulrol nem emok, mert nem merik vagy nem akarjak felvallalni, de megis annak tartjak magukat belul. Tehat egyik ismerosom 25 eves es o is emonak valja magat. Egy 25 eves csak nem gyerek mar :). Ami meg a vegen hozzafuzott dolgog illeti. Hogy ongyilkosok lehetnek, alatamasztja azt hogy ez egy tipikus gondolat az emokrol. Pedig Nem akarjak megolni magukat, s vagodosni se vagdossa magat az atlag, csak a hard'n emo kategoriaba sorolhato szemelyek (ok is csak ugy, hogy veletlenul se haljanak meg, hisz ok nem meghalni hanem feszultseget levezetni, fajdalmat erezni akarnak).

#2 igen. Az emoknal sokszor elofrodul ez a szomorubb eleterzes, de az emok alapjaraton annyit tesznek ki, hogy erzekenyek. Am vannak a saucy emok, akik kifejezetten boldogak csintalanok szinesek, persze ok is erzekenyek, bar attol meg nem folytonos rossz kedv ul rajtuk. Plusz az az elozo valoszolonal is emlitettem mar, vannak emok akik csakk belul azok, sot szeretik megjatszani hogy ok boldogok es nem sirnak stb. Ezek sem arasztanak szomorusagot, sot veluk lehet mely beszelgetesekbe csoppenni.

2016. aug. 26. 03:39
 5/14 A kérdező kommentje:
(Bocsassatok meg olvashatattlan irasomert, csak laggol a telefonom)
2016. aug. 26. 03:40
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk úgy, hogy jobban tennék ha nem a stílusukkal meg a hajukkal lennének éjjel-nappal elfoglalva, hanem értelmes, hasznos dolgokkal, pl. Tanulással, olvasással. Mert ahogy edig tapasztaltam, egyik se egy intellektüelle.
2016. aug. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6-os részben egyet értek.


Az érzékenységgel semmi baj.


A stílus is sokaknak jól áll.


Viszont az okos tájélkozott világra nyitott emo-s a jó emo-s"!

Tehát sokat lendít, ha egy ilyen ember kedves és nem csak befordult személyiség!

2016. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mert teljesen az ellentéteim...

a negatív dolgokra koncentrálnak, a "vállukon érzik a világ sorsát", közben alig éltek még valamit, vagy a legnagyobb "gondjuk" is pár nap alatt megoldható...játsszák a mártírt, sajnáltatják magukat, de közben csak a bolhából csinálnak elefántot...

én voltam depressziós, nem ez a divat szarság, hanem a tényleges betegség...én nem sajnáltattam magam, sőt titkoltam, mert nem ez a normális mentalitás, az egy betegség, de ezek nagy része hírből sem ismeri a depressziót, egy kis szomorúságra máris azt mondják, hogy depresszió...

külsőre ellenszenvesek...


23F

2016. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Divatból utálják őket a legtöbben. Az emo sajnos tipikusan olyan irányzattá vált (hála a médiának) amit legalább annyira menő volt utálni mint szeretni, ettől függetlenül még mindig milliószor jobb volt mint a mostani popnyálkorszak semmitmondó zenéi.

Én amúgy azt nem szeretem ebben az egész emo-nak nevezett halmazban, hogy teljesen elkorcsosult az egész. Már annyi különböző vonal mosódik össze, hogy szinte követhetetlen. Ráadásul az embereknek (de még a magukat emo-nak nevezők egy részét is idesorolhatjuk) fogalmuk sincs már róla hogy mi volt eredetileg az emo. Mert amit a 90es évek végén és 2000es években neveztek emonak az már nagyon más. Egyrészt az eredeti emo nem divatstílus hanem egy zenei irányzat. Emotional hardcore = emocore = emo. Ami lényegében a korábbi túl monotonná és agresszívvá vált hardcoreból vált ki, kicsit dallomassabb minőségibb, érzelmesebbb zenét hoztak az első emocore bandák. Pl Rites of Spring.

https://www.youtube.com/watch?v=8msW0E7obis

Érvagdosás és önsajnálat még sehol nem volt akkoriban. Sőt ez a 2000es években sem értem miért került az emohoz. A dark meg a goth metal volt mindig is az önsajnálgató, érvagdosós zene. Valamiért az emoba átkerült ebből pár motivum és most az átlagembernek már ez jut róluk egyből eszébe. Meg ugye az emo a többségnek nem egy zenei stílust, szemléletet jelentett, hanem külsőségeket. Szembelógós haj, csőgatya, pepitás minták meg indokulatlan drámázás a semmin. Lehet érzelmesnek lenni, sőt én magam is meglehetősen mélyérzésű ember vagyok, de kifelé felesleges ezt mindenkinek mutogatni, mert idegesítő másoknak.


Egyébként meg szeretem az emo zenét. Sőt a magukat emosnak nevező emberekkel sincs bajom, ha értelmesek. Ha buták akkor viszont kerülöm őket. De a butákat bármilyen más közegek esetén is utálom szóval nincs megkülönböztetés.

2016. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Mert aki valóban depressziós az nem akarja hogy mások észrevegyék.

Szinte játssza a menőt mert rockot hallgat meg meri vágni magát meg ilyen a külseje.


Ránézésre látom hogy 10/1 aki a szar kedv miatt hord feketét nem azért mert divatos.

2016. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!