Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem emo, olyantól kérdezem...

Vivi Pinky kérdése:

Aki nem emo, olyantól kérdezem! Miért nem fogadjátok el az emokat? Mi bajotok van velük?

Figyelt kérdés
Az emo szó hallatán sokat furin néznek... Nektek mi a véleményetek erről?
2015. jan. 20. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Mert hülyeség és semmi értelme nincs.
2015. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kiyoko22 ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok emós, de nincs is bajom velük. Az ő nézetük is egyféle világképet vetít eléjük és ők a szerint élnek, nekik ez tetszik, ebben hisznek. Ez normális, csak vannak akik ezt nem tudják elfogadni és a saját nézeteiket akarják másokra ráeröltetni és ha ez nem megy akkor csak leszólni tudják.
2015. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbben csak divatból csinálják.De majd kinövöd. Volt egy barátnőm talán 2 évet ha benne volt,hogy ő emo. Utána újra rendesen öltözött,rendes zenét hallgatott.Volt egy ilyen korszaka aztán kész.
2015. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én elfogadom őket. Nem nagyon érdekel, hogy ki milyen stílusba, felekezethez, népcsoporthoz sorolja magát, ameddig más is elfogadja az enyémet, és képes velem normális lenni.
2015. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Én személy szerint nevetek rajtuk, de ez nem jelenti azt, hogy zavarna, inkább szórakoztatónak lehetne nevezni.
2015. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki magasról tesz az emókra, kedves vivi. Senkit nem érdekel, hogy mit szenvedtek össze.
2015. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak üldözési mániátok van. Valszeg az emberek 80%-a azt sem tudja mi az az emo...
2015. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem zavarnak. :) Egyetlen emos ismerősöm sincs, akik meg ilyenek, azok úgyis kinövik egy-két év múlva, ha már kezdenek egy kicsit felnőtté érni.
2015. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mert sok emos csak divatból az de ezt egy idő után kinövik úgyis és normálisan kezdenek kinézni. Itt ami engem zavar, az ahogy kinéz egyik-másik.. szerintem ciki, én nem lennék egy emos barátja, barátnője.

A másik fele meg szerintem tényleg az az igazi depis, öngyilkos leszek, vagdosom magamat emo.. na az ilyenek társaságára meg ki kíváncsi? Isten őrizzen hogy legyen ilyen ismerősöm!

De röviden tömören: szerintem ciki emosnak lenni.

2015. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az emo régen még egy életérzés vollt és nem stílus..meg amúgy is..minek szétkürtölni másoknak a kinézeted alapján,hogy milyen lelkiállapotban vagy jelenleg..én is egy nyomorék lelkironcs vagyok,mégsem veszem föl ezt a stílust.
2015. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!