Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A motorozásban miért a gyorsas...

A motorozásban miért a gyorsasági motor képes kiváltani egy nőt?

Figyelt kérdés
Régebben utasként, ma már sofőrként tapasztalom meg minden alkalommal a herében lévő bizsergést, vágyat :) Nem lehet körülírni, azt amikor váltás közben, ránt egyet a blokk, vagy amikor alacsony sebességnél rezonál a test.
2016. aug. 26. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha bizsereg a heréd, menj orvoshoz.
2016. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Még szűz vagy. Ugye?
2016. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

"mikor váltás közben, ránt egyet a blokk, vagy amikor alacsony sebességnél rezonál a test."


.. vagy amikor a májadat operálják ki az orvosok

2016. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is motorbu*zi vagyok, de az asszonyt nem cserélném le érte. Bár, nálam az volt a story, hogy az asszony motorozott, úgy ismertem meg, aztán én 23 évesen mögötte ültem a Ducati-n. Majd megtanított motorozni és beleszerettem a motorozásba. Mondjuk az kemény volt, mikor feleségem (akkor még barátnőm) egy Ducati 848-al hasított, én meg utánna egy Aprilia RS125-el :D Ma már én használom a 848-at, feleségem meg egy 1198 Panigale-t hajt, nekem még erős az 1198. Viszont tényleg jó érzés húzatni, viszont én közúton soha nem repesztek vele, barátnőm se. Hétvégente járunk pályázni, ott adunk a motornak, de csakis ott.
2016. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!