Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez igy tenyleg fura lenne?

Ez igy tenyleg fura lenne?

Figyelt kérdés

Tehat,sokan furanak tartanak mert olyan dolgokat szeretek amikben nem talaljak meg az osszefuggest.Mert nagyon szeretem a motorokat,a konyveket,a rockot,es a komolyzenet is.A kerdesem az lenne hogy ti talaltok valamilyen osszefuggest ezek kozott vagy szeintetek is "fura" vagyok...

Ui: boccs az ekezetekert,remelem hogy ki tudtatok olvasni :)

Koszonom,hogy vegigolvastad



2016. ápr. 15. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem vagy fura, ne aggódj e miatt!;) Nem tudom milyen összefüggés lehet ezek között. Mondjuk matekból anno én is 4-es voltam, pedig imádtam.:p
2016. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne ez fura. Átlagos dolgokat szeretsz, összefüggésnek meg miért kéne lenni közöttük?
2016. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szeretek kondizni és sakkozni és akkor mi van?
2016. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Blade Bone ***** válasza:
100%
Kiolvastam.. Fura vagy, de legalább a jobbik fajtából.
2016. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 elwera ***** válasza:
100%

Ebben mi a fura? Nem tudom. Inkább az a fura, hogy felmerül hogy ez fura. Nem értem, nekem ez tök kínai.

Nagyon sok olyan rockzene van amiben van opera ének, pl Queensryche, Therion stb.. nem tudom a nevüket.

2016. ápr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, ha fura vagy, örülj, hogy nem vagy tömegcucc, hanem az után mész, ami érdekel! :) Egyébként szerintem nem is vagy fura, de ha az lennél, akkor is, mi van? Aki a barátod, szeret téged, fontos vagy neki, az elfogad, aki meg meg akar bélyegezni, meg kicikizni valamivel, azzal te miért foglalkoznál, arra miért pocsékolnál időt? Aki lenéz téged azokért, amiket szeretsz, meg egyáltalán amilyen vagy, az nem is érdemel tőled figyelmet, annak a véleményére minek adsz?
2016. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszat! Mar is jobb lett a kedvem :D
2016. ápr. 16. 09:44
 8/10 veterán vas ***** válasza:
100%

Szeretem a rallyt, a rózs a illatát, az öreg bútorokat és a rántott húst, de még sosem gondolkodtam az említettek összefüggésén.

Akkor most én is "fura" vagyok?

Nem hinném............ ;)

2016. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy fura :)

Én meg a death metált és a rózsaszín unikornisokat szeretem, (pedig ezek sem függenek annyira össze xD) mégsem mondják rám hogy fura :)

2016. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor az én környezetemmel van baj ha furának gondolnak :D
2016. ápr. 17. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!