Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy igen fiatal csinos nőn...

Ha egy igen fiatal csinos nőn drága kiegészítők és ruhák vannak és bkv-n utazik, azt a többség miért nem hiszi, hogy a saját megkeresett pénzéből vette? És miért szólják le rögtön?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért kell rögtön hozzáfűzni valamit?
2010. júl. 13. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

irigység:)

én is jól öltözök,vannak eredeti Louis Vuitton kiegészítőim,mondjuk ezeket kaptam.de nem hiszik el h eredeti,meg összesúgnak h akkor már miért nem fuvaroz a pasim a BMW-vel:)

2010. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már micsodáját szólják le? A kiegészitőket? Én ilyenről még nem hallottam, és nem is tapasztaltam.Nyilván ha egy k*rva megy el előttem ,aki játsza az eszét, az már egész más kérdés..
2010. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert irrtálja az igazságérzetüket!

Csupán tehetséggel egyetlen fiatal nő sem kereshet annyit hogy drága ruhákat és kiegészítőket vehessen magának. Ehhez gazdag,befolyásos szülők, férj,protekció kell. Mint pl. annak a hölgynek,aki egyszer itt írta,hogy 25 évesen egy bank osztályvezetője. Még meg sem száradt a tinta a diplomáján,de már egy jól fizető,magas állást kapott!

Aliha hihető,hogy ehhez elég olvt egy diplomát bemutatni.

Az emberek azért nyitott sezmmel járnak,az ilyen dolgok pedig bosszantják őket. Lehet,hogy írigyek is valamilyen szinten,de ez azért érthető.

2010. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom.Én nem vagyok diplomás és osztályvezető sem.Bár jól élek vannak drága cuccaim.És nem értem,miért nem foglakozik mindenki a saját dolgával.Jó legyen irigy,de hagyja magába és ne mondjon ezért egy számára ismeretlen emberre rosszakat.

Nekem konkrétan erről a lányról jutott az eszembe,mert sokan írták neki,hogy tuti apuci meg pasi pénzeli.

http://www.youtube.com/watch?v=EVmXblsJLbw

2010. júl. 13. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok, akik mindedenkire én mindenre azt mondják apuci pénzeli..

A videorol meg annyit, hihetetlenül irritál a csaj, nem biztos, hogy apuci pénzeli, de annyira dühitő, hogy valakinek kenyérre nincs pénze, ő meg videón "hirdeti" milyen fölösleges f*szságokat vásárolgatott, lásd: boszorkánysapka.:S Szánalom. (még egyszer hangsúlyozom, nem feltétlenül az a baj, hogy ilyeneket vásárol, hanem az, hogy videóra veszi)

2010. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem az ilyen videókat.Rengeteg van fent a youtubon belőlük,de eddig csak angolul láttam.És ez a lány tényleg jó olcsón vásárol egy-két lányhoz képest akik 1000dolláros táskákat meg ilyesmiket mutogatnak.Gondolom,nem az éhező embereknek csinálja.
2010. júl. 13. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Óóó, én szeretem ezt a csajt. Minden videóját megnézem. Pedig én alapból utálni szoktam az ilyen szőke p.csákat, de ahogy nézegettem a videóit (napisz@ron láttam az elsőt), rájöttem hogy aranyos. Olcsón vásárol, jó dolgokat. A legtöbb ember irigy, és féltékeny a másikra, amiért neki jobban megy. Persze van az a kategória, akire ha ránézel, látszik rajta hogy apuci tolta a se.ge alá a BMW-t...
2010. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igazából ez azért is érdekes dolog, mert ez a csajszi meg is mondta tisztán h ő gyárban dolgozik és nem keres sokat. namármost ha ez nem lenne igaz akkor nem hiszem h ilyeneket terjesztene magáról, és dicsekedne vele. tehát nyilván igaz, és hogyha tényleg a saját jól megérdemelt fizetéséből vesz magának dolgokat, akkor nem értem h az kinek és miért fáj? mert nagyon bunkók vele az emberek.

és az is érdekes h mondjuk az amcsi haul videóknál miért nem megy ez a lealázás? szerintem ez a csaj amúgy nagyon jól kezeli a sok bunkóságot, lehordást amit kapott.

2010. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert a legtöbb ember irigy és rosszindulatú. Akinek több mindene van és látszik rajta,hogy igen csinos és tele van jó ruhákkal,arról egyből azt gondolják,hogy gazdag pasija, vagy gazdag apja van. Arra nem is gondolnak,hogy magától keresi meg a pénzt és abból tud csinosan öltözködni. Sajnos ilyen szemétre való emberek mindig lesznek,de úgy gondolom,hogy le kell őket szarni:D
2010. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!