Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti szeretitek az...

Lányok, ti szeretitek az olyan fiúkat, akik nem annyira beszédesek, komolyabbak, megfontoltak?

Figyelt kérdés
Nem nyílnak meg egyből. Nem ecsetfejű pávafiúk.

2016. aug. 27. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2016. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
add fel. férfiként akkor vagy kelendő ha fosod a szót, s minden fityfsz világnak négyzetcentiméteréről tudsz beszélni, folyékonyan, tudsz verset szavalni, tudsz énekelni, kifinomult érzéki hangod van. a nőknek ilyen férfi kell.
2016. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Szegény kettes válaszoló


Kérdező!

Ha próbálkozol és nem csak nyafogsz mint az itteni lúzerek, akkor lesz barátnőd

2016. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az ecsetfrizura, de azért lehessen már vele beszélgetni.
2016. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen
2016. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Utálom a felesleges, üres pofázást.
2016. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

ha két megfontolás közt meg tudod nevettetni a nőt,akkor megszerethetnek.


de szerintem te arra gondolsz,hogy full be vagy gubózva,nem nyitsz,nem udvarolsz,tőmondatokban válaszolsz és hogy ebben a fázisban tudna e kedvelni téged lány.

erre is van példa,de ehhez úgy kell kinézz mint egy adonisz és kell legyen lóvéd is.

vagy pedig híresnek ismertnek kell lenned.

2016. aug. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Apám például olyan típus, aki nem beszédes, és van, hogy harapófogóval kell kihúzni belőle valamit. No, ez engem bosszant, mert ha meg kellene oldani valamit, ilyen emberrel borzasztó nehéz (apámmal is, tapasztalat). Becsülöm a szakértelmét, és hogy olyan dolgokhoz ért, amik lakásfelújításnál csökkentik a kiadásokat, meg hogy beszáll a házimunkába, és neki ez természetes, hogy ne legyen a másik fél túlterhelve, de társnak nem választanék ilyen kevésbé kommunikatív embert, mert ha problémák jönnek (márpedig jönnek), azokat ilyen viselkedéssel sokkal nehezebb megoldani.
2016. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Arra értem, hogy nem harapófogóval kell kihúzni belőle a szavakat :D rendesen lehet velük beszélgetni, csak nem nyílik meg olyan hamar.
2016. aug. 28. 12:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ecsetfejű pávaság nem függ össze azzal, hogy valaki szótlan típus. Egyébként nekem mindig imponálnak azok a férfiak, akik meggondolják, mit beszélnek. Nem kell állandóan fosni a szót, arra ott vagyok én.
2016. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!