Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan viselkedtek első együttlét után azzal a nővel, akivel komolyabbak a szándékaitok, és, akivel "csak arra" ment ki a dolog?

Figyelt kérdés
Ölelések és társaik? Másnap hogy bántok vele?
2016. febr. 22. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

#1 Elveszem feleségül.

#2 Nem veszem el.

2016. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szabad országban élünk, érdemes lenne ezt attól a bizonyos férfitól megkérdezni, akivel eltelt az éjszaka. :D


Amúgy szerintem ezt előre kéne tisztázni, mielőtt bármi történik.

2016. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nőként mondom, hogy nekünk nőknek kell ezt szabályoznunk a pasiknál, pontosabban azt, hogy mennyi idő után szexelünk. Ha pedig türelmetlen, pattog, nyávog, mondja a teóriákat arról, hogy mit művel a szexhiány a testtel, akkor jobb lapozni. Csináljon bolondot magából más nők előtt.
2016. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Hülyeség, ha valaki komolyan gondolja veled, az akkor is komolyan fogja, ha hamar szexeltek :D Senkivel nem vártam eddig 2 hétnél tovább és eddig csak komoly kapcsolataim voltak.

2016. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1 keresem és örülök minden percnek amit vele tölthetek.

#2 ilyen opció nincs!

2016. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, akinek csak arra kellesz az nem kérdez rólad kb semmit, nem érdekled, lehet, hogy udvarias és kedves, de nem tesz semmit, amivel közelebb kerülhetne hozzád. Másnap valószínűleg hazaküld és ennyi. Aki komolyan gondolja pedig fordítva. De szerintem mielőtt lefeküdnél valakivel is fog ez látszani, ha oda figyelsz nem csak utána.
2016. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó dolog amit a "6" ír. A hozzáállás nagyon sokat elárul, de nem mindent. Akivel működik a kémia azt ott nyomban, akár nyilvános helyen, mert pont ez a lényeg, ettől izgalmas. Itt a szex minősége lesz a döntő, ha jó volt tuti, hogy lesz folytatás, ha emberileg nem passzolunk össze akkor néhány találkozás és lecseng. Akivel nem kapkodjuk el az első szexet ott egészen más dolgokra figyelek oda, mint színészkedés, manipulálás, következetesség, őszinteség. Azt nem bírom,ha tesztelnek, tudatosan kéretik magukat, megnézik hol van a türelmem végső határa....ellenben ha elhiszem neki, hogy idő kell számára ahhoz, hogy feloldódjon szexuálisan és megbízzon a partnerében, akkor ritka türelmes tudok lenni. Az egész hozzáállásom azon múlik, hogy a partner hogyan kommunikálja az érzéseit felém, aki megbízik bennem és őszinte, azt biztos nem kergetem el az elején, aki meg csak dugni akar vagy úgy viselkedik az meg azt kapja amit ő nyújtott nekem sem többet sem kevesebbet!!!

38F

2016. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!